Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Які можуть виникнути проблеми після збільшення грудей?

Сьогодні великим попитом користується операція по збільшенню грудей. Але, як і будь-яке інше оперативне втручання, вона передбачає можливі ускладнення. Які саме? І як звести їх до мінімуму?

Фактично кожна жінка бажає вдосконалити свою зовнішність. Значною мірою цим пояснюється широке поширення пластичних операцій, у тому числі - по збільшенню грудей. Будь-яке оперативне втручання в організм людини пов'язане з ризиком виникнення певних проблем чи ускладнень. Це стосується і збільшення грудей.

Ускладнення після збільшення грудей

 1. Соски втрачають чутливість, повністю або частково. Це нерідко трапляється через те, що під час операції травмується 4-й міжреберний нерв.
 2. Гематоми виникають, якщо неякісно проведена зупинка кровотечі, або порожнини недостатньо звільнені від зайвої рідини. Гематома може розвинутися в інший тип ускладнення - нагноєння (до нагноєння також може призвести порушення правил асептики під час операції).
 3. Сірома. Якщо порожнина не відповідає розміру імпланта або пацієнтка порушила рекомендації лікаря на період реабілітації, сірозна рідина заповнює вільний простір. Видалити її нескладно за допомогою простого шприца.
 4. Келоїдні рубці утворюються у деяких пацієнток через специфічні властивості тканин, які проявляються у випадку травмуючого впливу. Пацієнтці слід обговорити цей момент з хірургом ще на етапі планування операції.
 5. Розрив імпланта відбувається у випадку сильного фізичного впливу - наприклад, під час травми. Найчастіше таке ускладнення має місце, якщо встановлені недостатньо якісні імпланти.
 6. Втрата об'єму характерна також для випадків застосування неякісних імплантів.
 7. Зміщення - ускладнення, до якого схильні, в основному, імпланти великого об'єму через їх істотну вагу. Зсув відбувається, коли хірург не врахував специфіку формату грудної клітки.
 8. Деформація трапляється, коли імплант обростає фіброзною тканиною, що змінює форму грудей. Так організм реагує на впровадження чужорідного об'єкта.

Як уникнути проблем після збільшення грудей?

Для того, щоб не зіткнутися з перерахованими проблемами після збільшення грудей, необхідно чітко дотримуватися наступних правил:

 • уважно поставитися до вибору хірурга і клініки (не потрібно шукати найдешевших варіантів, а от репутацією обраного медичного закладу поцікавитися варто);
 • ні за яких обставин не відступатися від рекомендацій лікаря;
 • обов'язково поінформувати лікаря про наявність проблем із здоров'ям або особливості організму.

У цьому випадку слід очікувати тільки позитивного результату!