Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

З'явилися перші зморшки. Що робити?

Після 25 років багато жінок помічають у себе появу перших зморшок. Які процедури допоможуть їх позбутися і продовжити молодість шкіри?

Щоб виглядати молодо і привабливо в зрілому віці, важливо не прогавити час і приступити до омолоджуючих процедур при появі перших зморшок.

Коли з'являються перші зморшки?

Більшість жінок помічають перші зморшки в 25 - 30 років. Появі перших зморшок (їх ще називають мімічними) ми зобов'язані нашим емоціям. Почуття, які переживає людина - подив, захоплення, гнів та інші – висловлюються за допомогою міміки обличчя. Ми дивуємося - піднімаються брови, викликаючи зморшки на лобі, сміємося - утворюються «гусячі лапки» в куточках очей, хмуримося – поглиблюються зморшки на переніссі.

У ранній молодості шкіра швидко відновлює свій початковий стан і залишається гладенькою. Однак з роками шкіра поступово втрачає пружність. Пов'язано це зі зменшенням кількості гіалуронової кислоти і колагену в тканинах. У такій ситуації мімічні зморшки поступово закладаються в місцях їх появи, з нечастих гостей перетворюючись на постійних «мешканців».

Як позбутися від перших зморшок?

Отже, якщо вже помітні перші зморшки - що робити?

Сучасна косметологія має в своєму розпорядженні багато ефективних засобів проти перших зморшок.

Ботокс (Botox)

Медичний препарат Ботокс (на основі ботулотоксину) має властивість блокувати сигнали, що поступають від нервової системи до особових м'язів. Це дає ефект паралізації і повного розслаблення м'язів, а отже - розгладження шкіри.

Ін'єкції Ботоксу проводяться ультратонкими голками при поверхневій анестезії, тому пацієнт не відчуває болю.

Зморшки на лобі, переніссі, в куточках рота, біля зовнішніх країв очей усуваються при допомозі Ботоксу на 6-8 місяців. Після закінчення цього терміну при необхідності процедуру повторюють.

Ін'єкції гіалуронової кислоти

Кількість природного компоненту шкіри, відповідального за її молодість, з роками зменшується. Але косметологи пропонують філери на основі гіалуронової кислоти, введення яких дає подвійний ефект:

- філери мають гелеву текстуру і при введенні в тканину шкіри заповнюють зморшки зсередини, роблячи шкіру знову гладенькою і молодою; - філери дозволяють удосконалити пластику обличчя - збільшити губи, підняти вилиці, скоригувати овал.

Збагачення шкіри гіалуроновою кислотою ініціює вироблення молодого колагену, тобто запускає процес природного омолодження шкіри.

Ефект від процедури зберігається до 12-ти місяців. Обмежень на повторення процедури немає.

Хімічний пілінг

Процедура хімічного пілінгу дозволяє в прямому сенсі «стерти» перші зморшки разом з верхніми шарами епідермісу.

Активними компонентами процедури є різні кислоти, вплив яких на шкіру являє собою легкий контрольований опік, що викликає активне відлущування верхнього шару клітин шкіри.

Курс хімічного пілінгу (10-12 сеансів) зробить перші зморшки непомітними, і в цілому істотно поліпшить стан шкіри.

А якщо перші зморшки ледь намітилися, що робити в цьому випадку?

Найкраще - проконсультуватися у косметолога на предмет вибору правильного крему, домашньої гімнастики для м'язів обличчя і курсу масажу. До речі, ці ж заходи підійдуть і для профілактики зморшок.