Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Чи шкідлива лазерна епіляція?

Лазерна епіляція дозволяє безболісно і надовго видаляти небажане волосся на шкірі обличчя та тіла.

Процедура відноситься до порядку медичних, тому часто виникає питання: чи шкідлива лазерна епіляція для шкіри і організму в цілому?

Про процедуру

Суть процедури полягає в повному руйнуванні волосяної фолікули лазером спрямованої дії. Перед процедурою лікар проводить тестування шкіри, структури волосся, і індивідуально підбирає необхідні параметри лазера. Для зниження теплового навантаження на шкіру використовується вбудована система охолодження, що гарантує комфорт і безпеку.

Чи є шкода від процедури?

Лазерна епіляція абсолютно протипоказана:

  • у період формування гормонального балансу (у віці до 18 років);
  • при шкірних інфекційних захворюваннях;
  • після свіжої засмаги;
  • при прийомі антибіотиків.

Про наявність тих чи інших протипоказань потрібно обов'язково повідомляти лікаря-косметолога, у іншому випадку зростає ризик виникнення серйозних ускладнень!

Лазерна епіляція також шкідлива при варикозному розширенні вен, простудних захворюваннях, великій кількості родимок. У пацієнтів зі смаглявою шкірою через високу щільність потоку можуть виникати опіки. Алергія та підвищена пігментація спостерігаються при недотриманні правил догляду за шкірою після процедури.

Завдати організму шкоди лазерною епіляцією можливо з тією ж імовірністю, що й обпектися парою від чайника або порізатися гострим ножем. Тобто, процедура безпечна, якщо дотримуватися ряду правил і довіряти її проведення досвідченому фахівцеві в салоні або клініці. В якості домашньої процедури лазерна епіляція категорично заборонена.


Можливо, вас також зацікавить
Фотоепіляція – це процес видалення небажаного волосся на тілі та обличчі за допомогою спеціального обладнання, яке діє, ...
Сучасна апаратна косметологія пропонує ряд ефективних процедур, які дозволяють позбутися від небажаних волосся на тілі т...