Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Біоревіталізація і алкоголь - чи можна поєднувати?

Біоревіталізація - досить популярна процедура. Чи втратить вона свою ефективність, якщо поєднувати її з алкоголем?

Біоревіталізація успішно конкурує з традиційною пластикою завдяки рівноцінному ефекту при малій інвазивності процедури і короткому періоду реабілітації.

Однак не можна ставитися до біоревіталізації легковажно - щоб не нашкодити собі, слід сумлінно дотримуватися певних правил як до, так і після процедури.

З чим же пов'язані деякі обмеження, якщо ви робите біоревіталізацію?

Про біоревіталізацію

Стан шкіри багато в чому залежить від гіалуронової кислоти – природного компонента, покликаного утримувати вологу в тканинах. Коли людина досягає віку 30-35 років, кількість гіалуронової кислоти в шкірі починає знижуватися. З цією обставиною і пов'язані перші помітні вікові зміни шкіри - зморшки, тьмяний колір, в'ялість. Саме час задуматися про проведення біоревіталізації!

Суть біоревіталізації - повернути шкірі життєву енергію біологічно природним способом, поповнивши запас гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота вводиться в тканину шкіри за допомогою спеціального інжектора, забезпеченого супертонкою голкою. Дискомфорт від уколів - мінімальний завдяки гелю-анестетику, який наносять на шкіру перед ін'єкціями. Процедура малоінвазивна, але невелика набряклість і дрібні синці в точках уколів все ж залишаються. Втім, вже через 2-3 дні всі ці неприємні сліди від уколів зникають без сліду.

Біоревіталізація та алкоголь

У день процедури від вживання алкоголю слід повністю утриматися, оскільки алкогольні напої можуть ускладнити процес біоревіталізації та реабілітацію після неї.

Алкоголь у крові пацієнта призводить до підвищеної набряклості тканин і почервоніння шкіри (яких після даної процедури хотілося б уникнути). Крім того, алкоголь здатний спровокувати алергічну реакцію організму.

На наступний день після біоревіталізації обмеження по алкоголю знімається, що дозволить відсвяткувати свій посвіжілий зовнішній вигляд келихом хорошого вина.