Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Ботокс у чоло

Деякі особливості введення ботокса в чоло: що необхідно знати перед процедурою?

Будь-яка жінка незалежно від віку прагне виглядати бездоганно. Сьогодні існує безліч косметологічних заходів, що дозволяють уповільнити процеси старіння в організмі, скорегувати недоліки або підкреслити переваги зовнішності.

Одна з них - процедура введення ботокса в чоло для корекції мімічних зморшок. Сам препарат являє собою високоочищений ботулотоксин групи А, який має безцінний ефект тимчасового блокування деяких груп м'язів. Також введення ботокса в чоло сприяє тому, що воно візуально збільшується за рахунок розгладження шкіри і розслаблення м'язів. Таким чином, роблячи корекцію зморшок на лобі за допомогою даного препарату, ви можете зробити його вище.

Скільки коштує прибрати зморшки на чолі?

Ціна на уколи ботокса в чоло варіюється в залежності від кількості введених одиниць. В середньому жінкам у віці від 30 до 45 років потрібно від 15 до 30 одиниць препарату. Багато що залежить від активності міміки, глибини і кількості наявних зморшок, складок, особливостей анатомічної будови обличчя, а також сприйняття ботокса організмом в цілому. На деяких він діє в меншій мірі, тоді потрібне збільшення дози ботокса, іншим жінкам достатньо мінімуму, є малий відсоток людей, на яких не діє ботулотоксин.

Скільки одиниць ботокса в чоло потрібно?

Про те, скільки ботокса потрібно, ви дізнаєтеся на консультації у лікаря-косметолога, який уважно вас огляне і зробить необхідні аналізи. Також перед процедурою пацієнтів сповіщають про наслідки введення ботокса на лобі чи інших областях обличчя. У деяких випадках можуть спостерігатися тимчасові набряки, почервоніння, викликані індивідуальними особливостями сприйняття препарату, а також анатомічною будовою обличчя (наприклад, припухлості і складки повік або невелика зміна положення брів).

Також можуть виникнути гусячі лапки навколо очей через зміну міміки. Це коригується введенням декількох одиниць препарату під очі. У крайніх випадках відбувається птоз м'язових тканин, що робить обличчя асиметричним. У разі, якщо він тримається більше 4-5 днів, слід звернутися до лікаря. Велика частина з них проходить протягом декількох днів або тижнів. Деякі можуть триматися до кінця терміну дії введеного в чоло ботокса.

Зазвичай видається письмова пам'ятка з рекомендаціями по догляду за шкірою і загальними правилами поведінки на весь період дії препарату. Дія ботокса, введеного в лоб, триває 6-8 місяців в залежності від індивідуальних особливостей організму пацієнта і кількості одиниць / ін'єкцій. Перші години після процедури рекомендується максимально активна міміка. Далі ви відчуєте початок оніміння. Через два-три дні препарат повністю блокує області введення.

Основні переваги введення ботокса в лоб:

  • тимчасовий параліч м'язів чола, що перешкоджає утворенню зморшок;
  • розгладжуються складки і дрібні мімічні зморшки ;
  • збільшення чола завдяки розгладженню шкірних складок і невеликого підведення лінії росту волосся;
  • відновлення нормального крово- і лімфотоку в тканинах чола, що сприяє активізації процесів регенерації, вироблення колагену і еластину шкіри;
  • формування нових звичок, що виключають активну міміку обличчя.

Більшість жінок відзначають помітне поліпшення якості шкіри після введення ботокса в лоб.

Можливо, вас також зацікавить
Контурна пластика — це спосіб, при якому в шкіру вводиться ін’єкція молодості. Крім позбавлення від зморшок, ця процедур...