Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Підняття брів ботоксом

Багато жінок мріють про великі виразні очі, погляд яких заворожує і проникає в душу будь-якого чоловіка. Для цього можна скористатися процедурою підняття брів ботоксом, яка допоможе «відкрити» погляд і зробити обличчя привабливішим і молодшим.

Зробити брови вище можна досить просто - введенням в м'язові тканини декількох одиниць ботокса. Лікар-косметолог визначає точки під кожною бровою (круговий м'яз ока) і вводить туди найтоншу голку з препаратом. Завдяки тому, що використовуються спеціальні шприци та голки, ви відчуєте мінімальну біль і роздратування, а прокол заживає протягом одного дня. Тому на наступний день можна повернутися до своєї звичайної активності.

Багатьох цікавить питання, як підняти брови вище ботоксом ? Дія препарату базується на здатності нейротоксин блокувати нервові імпульси, що надходять в м'язові тканини, які змушують їх скорочуватися. Таким чином, розслабляються м'язи в області введення і змінюється форма брів. На фото «До» і «Після» видно, наскільки змінюється положення брів і поліпшується тургор шкіри.

Ботокс є вигідною альтернативою хірургічним операціям. Також це найменш травматична процедура. Більш того, завдяки розгладженню шкіри і тимчасовому припиненню скорочення м'язів в області введення препарату запускаються природні процеси регенерації шкіри, що дозволяють активно відновити її колишню еластичність.

Переваги процедури підняття брів ботоксом:

  • мала інвазивність, що дозволяє не використовувати наркоз;
  • видимий і відчутний ефект вже через кілька днів;
  • стійке підтримання ефекту протягом 6-8 місяців;
  • можливість зробити брови вище без дорогої пластичної операції.

Підняття брів за допомогою ін'єкції ботокса вважається одним з найефективніших і бажаних жінками і чоловіками всього світу способів омолодження обличчя.

Можливо, вас також зацікавить
Контурна пластика — це спосіб, при якому в шкіру вводиться ін’єкція молодості. Крім позбавлення від зморшок, ця процедур...