Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Ботокс або Диспорт в міжбрів'я

Людське обличчя здатне на сотні різних мімічних виразів. Одним із найбільш непривабливих вважається зведене міжбрів'я, що додає нам лютий і недружній вираз.

Для того, щоб «відкрити погляд» і зробити обличчя молодим і привабливим, необхідно позбутися вертикальних зморшок і складок в даній області.

Введення ботокса або диспорта в міжбрів'я - один з найбільш ефективних способів боротьби зі зморшками. Особливість вертикальних міжбрівних складок в тому, що вони є досить глибокими і важко піддаються корекції при хірургічних операціях. Саме тому доза препарату суттєво зростає.

Наприклад, якщо для зони чола достатньо 10-15 одиниць на 5-7 точок, то в міжбрів'ї потрібно введення ботокса в дозуваннях 15-25 одиниць на 3 точки. Аналог ботокса - диспорт . Його особливість в тому, що він діє набагато м'якше, дозволяючи домогтися найбільш природної корекції, однак є менш концентрованим препаратом, тому вводити диспорт в міжбрів'я необхідно в дозуваннях, які в два-три рази перевищують дози ботокса.

Ціна аналога нижче і відмінно підійде тим пацієнтам, у яких не дуже виражені шкірні складки і мімічні зморшки або дуже хороше сприйняття препарату. Про те, скільки одиниць ботокса або диспорта потрібно в міжбрів'я, ви дізнаєтеся на особистій консультації у лікаря-косметолога. Тільки він після всебічного огляду та аналізів може призначити курс.

Переваги уколів ботоксу або диспорта в міжбрів'я:

  • швидкість і мала інвазивність процедури;
  • відносно недорогий спосіб боротьби зі старінням;
  • висока ефективність препаратів, що дозволяє позбутися від виражених зморшок на термін від 3 до 8 місяців в залежності від дозування, обраного препарату та віку пацієнта;
  • нешкідливість (крім випадків алергії, індивідуальної непереносимості і виражених побічних ефектів).

При введенні диспорта в міжбрів'ї відзначається збільшення побічних ефектів в середньому на 10%, про що офіційно попереджає компанія-виробник.

Тисячі жінок і чоловіків вибрали даний метод омолодження за його простоту і ефективність.

Можливо, вас також зацікавить
Контурна пластика — це спосіб, при якому в шкіру вводиться ін’єкція молодості. Крім позбавлення від зморшок, ця процедур...