Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Кріоліполіз

Кріоліполіз — процедура охолодження підшкірного жирового шару спеціальної вакуумної насадкою з подальшим руйнуванням жирових клітин.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 40-60 хвилин
Рекомендована кількість процедур: 1-3
Період відновлення: 2-3 дні
Обладнання: UMS-50-4S

Багато сучасних жінок, та чоловіків страждає через надлишкову вагу, але боротися з нею, без хірургічного втручання дуже важко, але вихід, звичайно, існує. Кріоліполіз, або, як його ще називають, кріоліпосакция, по суті своїй, це унікальна, інноваційна методика, за допомогою якої абсолютно безболісно можливо позбутися надлишкових жирових відкладень на тілі людини. Ця методика має під собою основу лікування, за допомогою холоду. Фактично, косметологічна процедура полягає в тому, що при достатньому охолодженні жирових тканин, вони натуральним способом починають розсмоктуватись, та виводитись з організму.

Криолиполиз

Лише така оригінальна процедура, як кріоліполіз здатна допоїти абсолютно кожній людині стати більш впевненою в собі, завдяки перемозі над непотрібним, та мало естетичним надлишковим жиром. Причому, такий метод схуднення не буде потребувати від пацієнта ніяких фізичних зусиль, а тим більш, втрати дорогоцінного, для кожної сучасної людини, часу, та болісної відмови від улюблених «смаколиків». Крім того, процедура кріоліполізу є абсолютно безболісною, та безпечною для здоров’я всього організму людини.

Як проводиться кріоліполіз насправді

Переживати та боятися такої процедури, як кріоліпосакциія зовсім не треба, так як нічого страшного в ній і справді немає. Проводиться кріоліполіз за допомогою спеціального косметологічного приладу, з вакуумними насадками, які лікар-косметолог і прикладає до тіла пацієнта, в потрібних місцях. В цих м’ясцях значно знижається температура тіла, завдяки чому і запускається цілком природний механізм відмирання жирових клітин, який називається апоптоз. Якщо простими словами, то організм починає екстрено зігрівати охолодженні частини, запобігаючи їх переохолодженню, і активно розщеплює жирові клітини, перетворюючи їх на енергію.

Причому, після проведення процедури вам зовсім не потрібно проходи будь яку реабілітацію. Відсутність больових та навіть просто неприємних відчуттів – ще один плюс даного варіанта позбавлення від лишнього жиру. Вийшовши з кабінету, ви легко зможете відразу направитися на дулову зустріч, на роботу, або навіть на побачення, так як крім гарного гумору та самопочуття,Ю не будете відчувати ніякого фізичного дискомфорту. При цьому, процедура буде продовжувати впливати н6а ваш організм у надалі, на протязі 20-90 днів, коли організм буде продовжувати безболісно знищувати непотрібні жирові клітини.

Відгуки про кріоліполіз

Лариса, 29 років

Звичайно, потрібно любити себе і тоді тебе будуть любити оточуючі. Однак як це зробити, якщо на ногах страшенний целюліт? Справитися з цією проблемою мені допоміг кріоліполіз. Безумовно, процедура не найдешевша, але краса є краса. У мене вже була 3 стадія целюліту, явні бугри на шкірі і її нерівності. Зробила п`ять процедур, ефект помітний! Зрештою шкіра вирівнялась і практично стала абсолютно гладкою.

Олена, 21 рік

Так, реально ефективна процедура. Щодо вартості кріоліполіза то думаю, що тут все залежить від занедбаності целюліту і стану шкіри. Мені робили процедуру великою насадкою. На стегна знадобилося три сеанси. Робила процедуру ще до кризи, можливо щось з цінами і змінилося. Треба дізнаватися.

Протипоказання до проведення кріоліполізу

Не можна забувати також і того, що проводити таку процедуру терапевтично дозволено не всім. Перед тим, як провести кріоліпосакцію обов'язково потрібно проконсультуватися з лікарем, який точно дасть пораду, та вискаже свою думку, щодо подібної процедури. Основні протипоказання до проведення кріоліполлізу:

 • будь які гострі стани, наприклад, грипп, ангіна, герпес, тощо;
 • шкірні захворювання в стані свого загострення;
 • алергія на холод;
 • травми або будь які механічні пошкодження в області взаємодії шкіри з апаратом;
 • психічні, та психоневрологічні проблеми, наприклад епілепсія;
 • кардіостимулятори, або водії ритму;
 • різноманітні проблеми онкологічного характері;
 • вагітність або період годування груддю;
 • цукровий діабет, тощо.

Приблизна ціна процедури кріоліполізу у місті Київ

Процедура кріоліпосакції дійсно має надзвичайно багато відгуків, які можна почитати в мережі інтернет, в журналах, газетах, та навіть подивитися по телевізору. Вартість такої процедури залежить від багатьох факторів, і в більшості випадків, визначається суто індивідуально. Але приблизно ознайомитись із циною на кріоліпосакцію, все ж можливо. В більшості випадків потребується одна процедура на місяць, на протязі трьох місяців, після чого ефект закріплюється.

 1. Кріоліполіз однієї зони (єдина процедура, на 30-45 хвилин) — від 2, до 2.5 тисяч гривен.
 2. Кріоліполіз повним комплексом — від 1200-1300 гривен за одну процедуру.

Фото «до» і «після»

Процедура криолиполиза

После криолиполиза

Можливо, вас також зацікавить
Хоча «апельсинова шкірка» не так кидається в очі, як вугрі на обличчі чи яскраво-багрові стриї, для більшості жінок целю...
Друге підборіддя — це помітний недолік, який можна спостерігати як у жінок, так і у чоловіків. Частіше за все він з’явля...
Статті на тему
Ліпосакція — це косметологічне або хірургічне втручання в організм з метою зменшення кількості ліпідної тканини на різни...