Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Лімфодренажний масаж

Одним з найбільш ефективних способів, доступним сучасних жінкам у боротьбі з целюлітом і зайвою вагою, є лімфодренажний масаж, який допомагає позбавитися від проблеми буквально за кілька сеансів.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 20-60 хвилин
Рекомендована кількість процедур: 5-10
Період відновлення: відсутній
Ціна: 560 гривень

Лімфодренаж — це процедура, що поліпшує відтік лімфи шляхом впливу на лімфатичні центри, лімфатичні колектори і капіляри. Накопичення тканинної рідини виявляється у вигляді набряків. З віком затримка рідини в міжклітинному просторі зустрічається все частіше. В основі цих процесів лежить дисбаланс між кровоносної та лімфатичної системами, що приводить до збільшення загальної маси тіла, локальним жировим гіпертрофії, целюліту.

Лимфодренажный массаж

Принцип роботи лімфодренажного масажу тіла у Києві

Масаж проводиться на «проблемних» зонах: ногах (литки і стегна), сідницях і животі. Легкими, нібито вичавлювальними рухами, масажист виганяє вологу з ваших жирових клітин, а також продукти метаболізму. Все це виводить із клітин лімфатична система. Рухи при масажі повільні, плинні, бо сам відтік лімфи відбувається дуже повільно в порівнянні з циркуляцією крові. Швидкі рухи можуть травмувати судини. Лімфа тим густіша і повільніша, чим більше в ній продуктів розпаду. При проходженні курсу лімфодренажного масажу лімфа буде ставати більш рідкою і більш текучою, отже, рідина разом з продуктами метаболізму буде виводитися швидше. Клітини при цьому, позбавляючись від зайвої вологи, зменшуються в розмірах.

Завдяки тому, що судини, які раніше здавлювалися набряклими запаленими клітинами, перестають затискатися, в клітини краще надходить кисень. Колагенові волокна, які розподіляють жирову клітковину, після зменшення клітин починають отримувати свій колаген, який раніше надходив у недостатній кількості.

Не дивно, що загальний лімфодренажний масаж користується такою популярністю. Також треба відмітити, що дана процедура може здійснюватися на окремих ділянках тіла. При виконанні ручного лімфодренажного масажу живота можна досягти суттєвого зменшення обсягів вже після однієї процедури, нормалізувавши обмін речовин.

Що стосується лімфодренажного масажу обличчя, то його основний ефект полягає в підтягуванні контурів шкіри і покращенні тонусу.

Також можна окремо пройти процедуру лімфодренажного масажу рук і ніг, яка дозволить позбутися втоми і забути про набряки наприкінці робочого дня.

Відгуки про лімфодренажний масаж

Аліса, 27 років

Записалася на лімфодренажний масаж, було цікаво що це і чи буде ефект. Виявилося що ефект є! І обсяги зменшились і целюліт майже зник.

Віра, 44 роки

За рекомендацією фахівців проходила курс лімфодренажного масажу за допомогою спеціального вакуумного апарату. Дуже сподобалось. Відчуття швидше приємні, ніж ні, і сама процедура дуже розслабляє. І результат як обіцяли.

Протипоказання до лімфодренажного масажу

Як і при проведенні будь-якої іншої процедури, що передбачає вплив на людське тіло, у такого масажу є ряд протипоказань, які повинні бути враховані.

Такий тип масажу рекомендований всім, хто хоче поліпшити кровопостачання тканин і відтік зайвої рідини з клітин разом з продуктами розпаду, що отруюють клітини. Рекомендується масаж при ожирінні, при травмах, що супроводжуються набряком тканин, в післяопераційний період, як частина антицелюлітної програми.

При боротьбі з целюлітом не рекомендується розминати підшкірну жирову клітковину на набряклих тканинах. Тому починають антицелюлітну програму з лімфодренажного масажу.

Основні ж протипоказання такі:

  • гострі періоди інфекційних захворювань;
  • шкірні захворювання;
  • перший час після операції;
  • патологія нирок;
  • вагітність.

Слід зазначити, що ціна апаратного лімфодренажного масажу варіюється залежно від зони впливу і цінової політики фахівця, проте в цілому вартість стандартного сеансу складає близько 200 грн.

Пам'ятайте, що проведення антицелюлітного вакуумного лімфодренажного масажу повинно здійснюватися професіоналом.


Фото «до» и «після»

Результат лимфодренажного массажа

Процедура лимфодренажного массажа

Можливо, вас також зацікавить
Хоча «апельсинова шкірка» не так кидається в очі, як вугрі на обличчі чи яскраво-багрові стриї, для більшості жінок целю...
Надлишкова вага — це не тільки серйозний естетичний недолік, а й загроза здоров’ю. Щоб схуднути раз і назавжди, потрібно...
Статті на тему
Ліпосакція — це косметологічне або хірургічне втручання в організм з метою зменшення кількості ліпідної тканини на різни...