Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Абдомінопластика

Тонка талія, підтягнутий живіт… Про таку фігуру мріють і молоді дівчата, і дорослі жінки — втім, і представники сильної статі також. Абдомінопластика — це спосіб досягнення ідеального тіла за короткий строк.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: від 4 годин
Рекомендована кількість процедур: 1
Період відновлення: 2 місяці

Абдомінопластика (котра також відома як пластика або підтяжка живота) — це хірургічна операція, мета якої — видалити зайву шкіру та жирову клітковину на животі. Окрім суто естетичних цілей, під час такої операції може відбуватися видалення грижі і (або) зшивання м’язів, котрі розійшлися.

Лікар порадить зробити абдомінопластику, якщо у пацієнта:

 • різко знизилася вага;
 • є виражений шкірно-жировий «фартух»;
 • в’ялі м’язи живота або шкіра;
 • є діастаз (розійшлися м’язи живота);
 • утворилася пупкова грижа;
 • відбулися пологи (але мінімум за півроку перед операцією з абдомінопластики).

Як проходить операція

В першу чергу, важлива передопераційна підготовка. Так, пацієнтам з надмірною вагою тіла лікар порекомендує схуднути і зафіксувати отриманий результат, адже абдомінопластика — це далеко не ліпосакція. Деяким пацієнтам можуть порадити поголодувати, щоб очистити кишківник. Курцям — на 2 тижні утриматися від своєї звички. І звичайно, пацієнт здає ряд аналізів.

Тривалість операції — від 1,5 до 2,5 годин. Наркоз — загальний. Під час проведення абдомінопластики проводиться горизонтальний або горизонтальний та вертикальний надріз на передній стінці живота (розріз робиться з розрахунком білизни, яку носить пацієнт – білизна пізніше буде приховувати всі сліди оперативного втручання). Надлишки шкіри нижче пупка видаляються, розслаблені м’язи стягуються, після чого на живіт накладається косметичний шов. Фінальний акорд — це встановлення дренажу та накладання бандажу.

Післяопераційний період

Певний час після оперативного втручання пацієнт буде відчувати певний дискомфорт; йому припишуть постільний режим, до того ж, їсти і пити дозволять не одразу. Перші кілька днів пацієнт буде знаходитися під постійним наглядом медперсоналу. Бандаж доведеться носити від 4 до 6 тижнів після абдомінопластики, а в окремих випадках — і до трьох місяців (в Україні такий вид білизни також називається грація-пояс). І звичайно ж, доведеться повністю обмежувати себе на цей час у фізичних навантаженнях.

Відгуки про абдомінопластику

Марія, 30 років

Після народження другої дитини шкіра на животі дуже сильно розтягнулася, креми і фітнес не дали ніякого результату, а комплекси росли з кожним днем. Наважилася на абдомінопластику і не пошкодувала. Тепер не соромно купальник одягти! Залишився невеликий шрам, але він практично не помітний.

Анастасія, 42 роки

Задумалася про цю процедуру після того, як різко і сильно схудла. Прийшла на консультацію, все дізналася і вирішила зробити абдомінопластику. Це звичайно трохи страшно, але того варте. Тепер живіт як у 20-річної дівчинки, всі подруги заздрять а чоловік ніяк не натішиться.

Протипоказання

 1. Наявність шрамів та рубців вище пупка.
 2. Надмірна товщина жирового шару на передній черевній стінці (це підвищує ризик виникнення ускладнень після проведеної абдомінопластики).
 3. Цукровий діабет.
 4. Захворювання крові (в тому числі порушення її згортання).
 5. Гострі інфекційні захворювання.
 6. Хвороби серцево-судинної системи.

Крім того, не варто робити підтяжку живота, якщо ви плануєте після цього втрачати вагу, а також завагітніти (це повністю перекреслить досягнений внаслідок абдомінопластики результат).

Вартість операції на животі

Від первинного стану пацієнта залежить, скільки буде коштувати операція. В середньому вартість підтяжки живота у Києві обходиться в суму від 18 до 40 тисяч гривень.

Фото «до» і «після»

Абдоминопластика

Процедура абдоминопластики

Результат абдоминопластики

После абдоминопластики

Можливо, вас також зацікавить
Надлишкова вага — це не тільки серйозний естетичний недолік, а й загроза здоров’ю. Щоб схуднути раз і назавжди, потрібно...
Друге підборіддя — це помітний недолік, який можна спостерігати як у жінок, так і у чоловіків. Частіше за все він з’явля...
Статті на тему
Ліпосакція — це косметологічне або хірургічне втручання в організм з метою зменшення кількості ліпідної тканини на різни...