Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Блефаропластика

Блефаропластика: як зробити погляд молодим та привабливим. Як проходить процес видалення зайвих жирових відкладень на нижніх та верхніх повіках. Особливості реабілітації.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 3-4 години
Рекомендована кількість процедур: 1
Період відновлення: 2 тижні

Мішки під очима, обвислі верхні повіки, зморшки не викликають приємних емоцій, а лише нагадують про швидкоплинність часу. Блефаропластика дозволяє зробити корекцію верхніх та нижніх повік, значно омолоджує пацієнта, робить людину більш привабливою та впевненою в собі.

Показання і протипоказання до блефаропластики

Корегування контурів очей відбувається за рахунок видалення надлишку жирових накопичень та зайвої ділянки шкіри. Блефаропластика проводиться за наяності:

 • зморшок на нижніх повіках;
 • глибоких зморшок в куточках очей;
 • надлишків шкіри на верхніх, нижніх повіках (нависання);
 • опущення нижніх куточків ока;
 • жирових мішків повік (випинання жирової клітковини на нижній, верхній повіці);
 • бажання змінити розріз, форму очей.

Протипоказаннями до блефаропластики виступають:

 • сухість очей;
 • порушення згортання крові;
 • підвищений тиск (артеріальний, внутрішньоочний);
 • цукровий діабет;
 • захворювання щитовидної залози; серцево-судинної системи, інші тяжкі хвороби;
 • онкозахворювання.

Відгуки про блефаропластику

Ольга, 56 років

Як же я тепер собою задоволена! Звичайно, були мішки під очима і шкіра на повіках стала в'ялою і звисає, якщо решта місця на обличчі можна підтягнути без хірургічного втручання, але повіки ні. Зробила операцію по блефаропластиці і залишилася задоволена. Після операції були синці під очима і набряки, але коли вони пройшли – зовсім інша справа.

Наталі, 28 років

Від природи все життя мала розкосі і вузькі очі, хоча ніякої східної крові не маю. Завжди мріяла зробити очі нормальними. Дізналася про блефаропластику і вирішила зробити. Операція пролетіла непомітно, це зовсім не страшно і дає відмінний результат. Не бійтеся коригувати свої природні дефекти.

Як проводиться блефаропластика

Блефаропластику зазвичай проводять у віці після 30-35 років (але за необхідності її роблять і у молодшому віці). Може бути використана місцева анестезія з транквілізаторами чи загальний наркоз в залежності від складності робіт і емоційного стану пацієнта. Тривалість операції складає приблизно 1-3 години. Після втручання пацієнт знаходиться під контролем лікарів перші кілька днів. Під час блефаропластики очне яблуко не зачіпається, тому операція вважається безпечною для зору.

Нижня повіка: особливості проведення операції

На нижній повіці роблять розріз по краю вій (це дозволяє замаскувати сліди втручання). Хірург відокремлює шкіру від м´язів, жирової тканини, видаляє надлишки жиру, за необхідності урізає ослаблі м´язи та шкіру. При зашиванні використовують косметичні шви. Після операції накладають легку пов´язку на добу (вона попереджає появу набряку). В молодому віці роблять так звану транскон´юнктивальну блефаропластику (якщо є тільки надлишки жиру, а шкіра еластична та пружна). В такому випадку прокол робиться через кон´юнктиву зсередини повіки (це дозволяє уникнути розрізів на шкірі, зменшує період загоєння). При цьому форма та розріз очей не змінюються.

Верхня повіка: особливості проведення операції

Мішки верхньої повіки видаляють шляхом висічення веретеноподібного шматка шкіри. Розріз робиться вздовж природньої складки з метою приховати сліди втручання. Іноді виконуються додаткові маніпуляції по вправленню слізної залози, підтягується круговий м´яз ока. Якщо коректування проводилося лише на верхніх повіках, пов´язку можна не накладати.

Реабілітація: як відбувається загоєння після блефаропластики

Шви накладають тоненькою хірургічною голкою, після процесу загоєння (за кілька тижнів) шрами стають не помітними. На 3-4-й день шви знімають. Набряк після блефаропластики та синці зникають приблизно через 2-3 тижні після втручання. Легку роботу можна виконувати вже через тиждень після блефаропластики. Починаючи з 11-го дня дозволяється робити легкий масаж повік. Протягом перших 6-ти тижнів слід захищати очі від сонця (носити окуляри з темними лінзами).

Ціна блефаропластики в Києві

Якщо вас цікавить, скільки коштує блефаропластика на Україні, можна поцікавитися в декількох клініках і обрати найприйнятніший варіант. Зробити таку операцію для однієї зони (нижні чи верхні повіки) в середньому коштує 6 000-15 000 грн. Але треба розуміти, що ціна залежить і від складності робіт, і від досвіду професіонала, який проводить операцію, і від категорії закладу, куди звертається пацієнт. Для багатьох краще заплатити дорожче, щоб уникнути небажаних наслідків та побічних ефектів. Тут кожен обирає для себе, орієнтуючись на власні пріоритети.

Фото «до» і «після»

Блефаропластика

Процедура блефаропластики

Результат блефаропластики

Можливо, вас також зацікавить
Не так давно жінки заради молодості та краси лягали на стіл хірурга. На щастя, ті методики залишилися в минулому — тепер...
Контурна пластика — це спосіб, при якому в шкіру вводиться ін’єкція молодості. Крім позбавлення від зморшок, ця процедур...
Статті на тему
Чи може контурна пластика замінити послуги пластичного хірурга? Все про особливості процедури....
Існує величезна кількість філерів для контурної пластики. Як не помилитися з вибором і підібрати найкращий для вас склад...