Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Ендоскопічний ліфтинг

Ендоскопічний ліфтинг — це найбільш ефективний спосіб виконати «підтяжку» нависаючих брів та інших ділянок шкіри, що втратили пружність. Результати роботи хірурга спостерігаються більше 10 років.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 2-3 години
Рекомендована кількість процедур: 1
Період відновлення: 2 тижні

Ендоскопічний ліфтинг (ендоскопічна «підтяжка») – це особлива техніка хірургічної пластики обличчя, що відрізняється мінімальною травматичністю та високою точністю виконуваних маніпуляцій і корекцій.

Традиційно цю процедуру рекомендують пацієнтам з початковими або прогресуючими змінами структури м'язів та шкіри. Зазвичай, це люди у віці від 30 до 45 років.

Ендоскопічний ліфтинг ефективно усуває наступні косметичні проблеми:

 • зморшки в області надбрівних дуг;
 • опущення куточків очей і брів;
 • провисання шкіри щік;
 • носо-губні складки;
 • горизонтальні зморшки на чолі.

Процедура не рекомендується пацієнтам зі зниженою еластичністю шкіри, оскільки не передбачає видалення її надлишку. Найменш складним є ендоскопічний ліфтинг брів, який повертає брови у їх колишню «форму». Обличчя після операції перестає мати втомлений, засмучений та сердитий вираз.

Ендоскопічний ліфтинг: техніка проведення

Професійний ендоскопічний ліфтинг обличчя проводиться під загальним наркозом, рідше — під комбінованим. Процедура вимагає ретельної підготовки з боку пацієнта та медперсоналу клініки. За добу до операції пацієнт госпіталізується до стаціонару і проходить повне клінічне обстеження (здає лабораторні аналізи, ЕКГ, флюорографію за призначенням лікаря).

Відгуки про ендоскопічний ліфтинг

Надія, 44 роки

Давно замислювалася над підтяжкою обличчя, але боялася, що залишаться шрами на видних місцях. Помолодіти, звичайно, всім хочеться, але виблискувати шрамами - ні вже, спасибі. Вирішила прийти і проконсультуватися з лікарями - що можна зробити. Мені порадили ендоскопічний ліфтинг, подумала 2 тижні і погодилася. Анітрохи не пошкодувала, шрамів взагалі не видно, а обличчя тепер підтягнуте і свіже.

Віка, 39 років

Що таке ендоскопічний ліфтинг дізналася випадково в інтернеті і вирішила зробити, бо хотілося трохи освіжити обличчя. Довго вибирала клініку, сумнівалася, але хірург розвіяв всі мої страхи. Після місяця реабілітації обличчя помолодшало років на 10, не менше.

Протипоказання щодо процедури ендоскопічного ліфтингу

Здійснення ендоскопічного ліфтингу може мати такі протипоказання:

 • серцево-судині та онкологічні патології;
 • інфекційні захворювання;
 • запальні процеси;
 • підвищена чутливість до наркозу;
 • погане звертання крові;
 • алергія;
 • герпес.

Ендоскопічний ліфтинг обличчя: етапи процедури

 1. В залежності від локалізації проблеми, хірург робить надрізи шкіри в потрібних точках (всього робиться до 3-4 надрізів, які мають довжину до 10 мм) і вставляє в них ендоскоп, обладнаний камерою, та хірургічні інструменти.
 2. На екран монітору виводиться зображення, що дає камера ендоскопа. Всі подальші маніпуляції проводяться з її допомогою.
 3. Згідно даних у картці пацієнта хірург ліквідує причини вікових змін форми – видаляє надлишки ліпідної тканини, підтягує шкіру, фіксує м'язи і т. д.
 4. Потім інструменти і ендоскоп видаляються з-під шкіряного покрову.
 5. На розрізи накладаються мікрошви.

Надрізи шкіри роблять на малопомітних ділянках — на волосистій частині голови, під підборіддям, за вухами, тому ендоскопічний ліфтинг брів та обличчя ще називають безшовним.

В цілому процедура ендоскопічного ліфтингу триває від 1 до 4 годин, час залежить від обсягу і комплексу необхідних маніпуляцій.

Перші кілька днів після операції скориговану шкірно-м'язову структуру підтримує пов'язка, через тиждень організм повністю відновлюється і пацієнт виписується зі стаціонару. Період відновлення може супроводжуватися підвищеною чутливістю прооперованих ділянок шкіри, але це відчуття минає. Загалом, ефект від ендоскопічного ліфтингу триває до 10 та більше років.

Фото «до» і «після»

Эндоскопический лифтинг

Результат эндоскопического лифтинга

Можливо, вас також зацікавить
В середньовіччі обличчя дам нагадували маски — вони боялися зайвий раз посміхнутися, щоб не виникли зморшки або носогубн...
Час іде, і ми міняємося. Однак деякі його зміни (досвід і мудрість, наприклад) хочеться залишити, а від деяких ми б із з...