Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Ліпофілінг

Ліпофілінг — операція, що передбачає пересадку пацієнтові його власних жирових тканин з метою формування бажаних контурів обличчя або тіла.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 1-2 години
Рекомендована кількість процедур: 1
Період відновлення: 2 тижні

Ліпофілінг — це метод хірургічного втручання, який передбачає трансплантацію власної жирової тканини з одних ділянок на інші. Це дозволяє зробити риси обличчя, фігуру більш рівномірними, привабливими, природніми. Певні зони можна збільшити, а інші — зменшити, задля збереження оптимальної пропорції.

Ліпофілінг обличчя: які зони можна корегувати

Ліпофілінг проводиться на різних ділянках тіла: на обличчі, грудях, кистях рук, сідницях, гомілках. Окрім того, пересаджувати жирову тканину можна на будь-яку ділянку тіла з метою заповнення запалих рубців. Відносно обличчя можно віділити такі напрямки трансплантації:

 • зменшення глибини зморшок;
 • збільшення губ;
 • зменшення прояву носогубних складок;
 • корегування форми та розмірів підборіддя, скул, щік;
 • формування більш привабливої форми очей.

Особливості ліпофілінгу грудей

Окремо можна виділити ліпофілінг молочних залоз. Звичайно, операція може бути проведена в тому випадку, якщо в людини є необхідний запас жирової тканини на животі, боковій поверхні стегон (саме звідти найчастіше беруть матеріал для трансплантації). Деякі хірурги негативно ставляться до цього методу збільшення грудей, але статистика говорить, що близько 85% операцій призводять до позитивних змін. Хоча для стабільного результату знадобиться декілька процедур ліпофілінга.

Відгуки про термоліфтинг

Катерина, 26 років

У мене спадкова схильність з вираженою слізної борозні. Під очима завжди синяки, борозна дуже помітна і виглядає взагалі не естетично. Дізналася що можна це виправити за допомогою ліполіфтінга і вирішила зробити. Лікар попався дуже хороший, все розклав по поличках що до чого і дозволив операцію. Там зменшилася, тут додалося і вуаля - повіки тепер виглядають зовсім по-іншому.

Оксана, 55 років

Подруга зробила ліполіфтінг в області декольте і на руках і залишилася дуже задоволена результатом. Я теж вирішила «омолодити» свої руки. Записалася на консультацію, мені призначили операцію і ось, через пару місяців я не впізнаю свої руки, вони точно у молоденької дівчини!

Протипоказання до проведення ліпофілінга

Протипоказаннями до проведення цієї операції виступають:

 • вік до 18 років;
 • цукровий діабет;
 • інфекційні та онкозахворювання;
 • патології, захворювання внутрішніх органів;
 • хвороба судин (наприклад, атеросклероз);
 • порушення згортаємості крові.

Як проходить операція

Процедура ліпофілінга передбачає наступні етапи:

 1. Первинний огляд, проходження необхідних обстежень.
 2. Вилучення жиру з донорської частини тіла (робиться невеликий прокол шкіри, жир висмоктується шприцом чи канюлею).
 3. Отриманий жир обробляють, очищують, підготовляють до введення.
 4. В реципієнтну зону (в губи, зморшки, груди і т.д.) вводять підготовлений жир. Введення відбувається лінійно невеликими порціями за допомогою ін’єкцій (використовується канюля). Якщо потрібно зробити велику ін’єкцію, жир вводять порціями (шарами). При введенні одразу великої кількості частина жиру може розсмоктатися.

Тривалість операції становить декілька годин, процедура проводиться під місцевим чи загальним наркозом. В залежності від самопочуття пацієнт може їхати додому на наступний день чи вже за кілька годин після втручання.

Як відбувається загоєння після ліпофілінга

Жир виступає природним, «рідним» матеріалом, тому ризик відторгнення мінімальний (на відміну від штучних імплантатів). Остаточна усадка жиру відбувається через 2-3 місяці після ліпофілінга. До цього часу контур та об’єм може трохи змінюватися.

Серед побічних ефектів можна виділити синці, почервоніння шкіри, набряки після операції в місцях втручання. Ці прояви проходять через 1-2 тижні, саме тоді можна приступати до роботи. Але фізичні навантаження слід відкласти ще на 2 тижні.

Існує ризик того, що фігура стане асиметричною чи під шкіру потрапить інфекція, але за умови правильного проведення операції вони зводяться майже до мінімуму. Результат ліпофілінга достатньо довготривалий, для досягнення постійного ефекту слід провести декілька процедур. Рубці в місцях проколу шкіри майже непомітні.

Ціна ліпофілінга в Києві

Вартість ліпофілінга в Києві становить від 1 300 грн. (невеликі ділянки, наприклад одна губа) до 30 000 грн. Кожна частина тіла передбачає свої розцінки, до того ж у різних спеціалістів вартість операції може суттєво коливатись.

Фото «до» і «після»

Липолифтинг

Результат липолифтинга

Можливо, вас також зацікавить
Надлишкова вага — це не тільки серйозний естетичний недолік, а й загроза здоров’ю. Щоб схуднути раз і назавжди, потрібно...
Ультразвукова ліпосакція — це метод боротьби із зайвим підшкірним жиром, розташованим в найпомітніших місцях і деформиру...
Статті на тему
Ліпосакція — це косметологічне або хірургічне втручання в організм з метою зменшення кількості ліпідної тканини на різни...