Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Ліпосакція

Ліпосакція: на яких зонах проводиться, які існують протипоказання. На які шари поділяється жирова маса, поетапний порядок проведення операції.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 1-2 години
Рекомендована кількість процедур: 1
Період відновлення: 2 тижні

Ліпосакція — метод вакуумного видалення зайвої жирової тканини. Існує багато різних методів цієї операції, але всі вони мають в основі один і той самий принцип. В підшкірний простір вводиться канюля (спеціальна трубка). Апарат створює тиск, завдяки якому видалаються надлишки жирової тканини. Якщо ж операція не передбачає використання вакуум-аспіраторного апарата, процедура проводиться за допомогою шприців, але в такому випадку її тривалість збільшується.

Яким буває жир

В організмі людини виділяють 3 шари жирової маси. Вони відрізняються як місцем локалізації, так і особливостями метаболізму.

 1. Перший шар (поверхневий) знаходиться одразу під шкірою. Саме він створює особливості фігури. Цей шар знаходиться на всіх ділянках тіла, але відрізняється за товщиною та щільністю. Ліпосакція передбачає втручання саме в цей шар.
 2. Другий шар (глибинний) розташовується під м´язевою фасцією. Він майже не піддається зменшенню при загальному схудненню, ліпосакція на нього мало впливає.
 3. Третій шар — внутрішній (вісцелярний) жир. Він знаходиться всередині черевної порожнини, тому при ліпосакції він не може бути зменшений. Частіше всього збільшення цього прошарку спостерігається в чоловіків (так званий «пивний животик»).

Які зони можна корегувати за допомогою ліпосакції

Лікарі вважають, що дорослі мають постійну кількість жирових клітин, а ожиріння виникає на фоні збільшення їх розміру. Взагалі, ожиріння може бути генералізованим і локальним. Генералізована форма виникає через порушення обміну речовин і потребує медичного втручання дієтолога, ендокринолога, терапевта. Ліпосакція мало чим може зарадити — проблема буде повертатись знов і знов.

А ось локальне ожиріння якраз і виступає показанням для ліпосакції. Ця форма мало реагує на дієти, фізичні навантаження, частіше зустрічається у жінок. Жирові накопичення можуть бути видалені з таких зон:

 • область живота (передньої черевної стінки);
 • зовнішня і внутрішня частина стегон (зверху);
 • внутрішня поверхня колін;
 • зона обличчя (на підборідді, щоках);
 • молочні залози;
 • плечі, спина, боки.

Відгуки про ліпосакцію

Жанна, 28 років

Дуже комплексувала з приводу своєї фігури, п'ята точка була просто величезною і ніяк не хотіла худнути, постійно вислуховувала глузування і бачила косі погляди в мою сторону. Ліпосакція стала позбавленням від всіх комплексів, обхват стегон зменшився на 8 см і це ще не пройшло 2 місяців. Фантастика. І зовсім не страшно.

Сергій, 37 років

Півроку тому зробив ліпосакцію в області живота. Зажило все прекрасно, живіт і боки зникли, хоча такого результату не давали тренування і жиросжигаючі препарати. Після операції на день залишився в клініці, набряки були ще приблизно 1,5 місяці, потім все пройшло.

Протипоказання до проведення ліпосакції

 1. Ожиріння, зумовлене ендокринними чинниками.
 2. Порушення шкірної еластичності.
 3. Тяжкі соматичні хронічні захворювання.
 4. Простудні захворювання.

Як проходить операція

Процедура проводиться під місцевою чи загальною анестезією протягом 1-2 годин (іноді довше). В прошарок жирової тканини вводиться катетер через невеликий розріз у шкірі. Рухаючись взад та вперед, він розрихлює жирову тканину, яка видаляється через відсмоктуючий пристрій на іншому кінці катетера. При необхідності розрізи зашивають. Після операції можуть з’явитися больові відчуття, синці, набряки. Лікарі зазвичай рекомендують використання компресійної білизни до 6 місяців після ліпосакції. Фізичну активність можна відновлювати через місяць.

Ліпосакція в Києві

Сьогодні зробити ліпосакцію можна в Україні. Вартість процедури залежить від майстерності спеціаліста, обсягу робіт. Тому, щоб дізнатись, скільки коштує операція, треба прийти на попередній прийом до лікаря і показати ті частини, які ви хочете змінити. Ціна становить від 4 000 до 10 000 грн. за одну ділянку. Чим більше зон треба корегувати, тим дорожче вийде процедура.

Фото «до» і «після»

Процедура липосакции

Результат липосакции

Можливо, вас також зацікавить
Надлишкова вага — це не тільки серйозний естетичний недолік, а й загроза здоров’ю. Щоб схуднути раз і назавжди, потрібно...
Ультразвукова ліпосакція — це метод боротьби із зайвим підшкірним жиром, розташованим в найпомітніших місцях і деформиру...
Статті на тему
Ліпосакція — це косметологічне або хірургічне втручання в організм з метою зменшення кількості ліпідної тканини на різни...