Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Підтяжка обличчя

Як правило, жінки підходять до дзеркала більше десяти разів на день. Якщо ви перестали це робити, бо бачите в ньому не себе, а незнайому пані поважного віку — можливо, варто зробити підтяжку обличчя і повернутися назад у молодість.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 2-4 години
Рекомендована кількість процедур: 1
Період відновлення: 1-1,5 місяці

Підтяжка обличчя — це комплекс оперативних методів, направлених на корекцію вікових змін у шкірі, а також більш глибоких структур обличчя (м‘язи, підшкірна жирова клітковина), а також шиї. Важливо розуміти, що під час підтяжки хірург може працювати як з усіма зонами обличчя, так і з однією з них. Ці зони такі: верхня (чоло вище брів), середня (очі, ніс до лінії ніздрів) та нижня. Робота з усіма зонами одночасно називається круговою підтяжкою обличчя, а зональна робота – відповідно: підтяжка брів, середньої, нижньої зони і шиї.

Показаннями до такої операції вважаються:

 • виникнення на шкірі обличчя глибоких зморшок;
 • опущення брів, щік, кутиків очей;
 • поява другого підборіддя;
 • виражені носо-губні складки;
 • вікові зміни шкіри (втрата пружності, в’ялість).

Кругова підтяжка обличчя

Як правило, лікарі радять робити кругову підтяжку обличчя у віці від 40 до 60 років. Якщо зморшки і інші ознаки бальзаківського віку ще не надто виражені, пацієнту можуть порадити зробити ендоскопічну підтяжку обличчя. При ній робляться мінімальні розрізи.

В деяких випадках лікар може поєднати підтяжку обличчя з іншими оперативними засобами: ліпосакція зони підборіддя, пластика контуру обличчя, ліпофілінг, блефаропластика (тобто омолодження повік), а також встановлення лицьових імплантатів.

Як проходить операція

Перш ніж зробити пацієнту операцію з підтяжки обличчя, лікар порадить йому (або їй) пройти медогляд та здати аналізи, щоб повністю виключити серцево-судинні хвороби, алергію на медичні засоби. Крім того, на цьому етапі бажано припинити паління та прийом ліків (у тому числі контрацептивів та харчових добавок). Перед самою операцією бажано ретельно вимити голову бактерицидним засобом.

Підтяжку обличчя роблять під загальною (рідше — місцевою, якщо йдеться тільки про окремі зони обличчя) анестезією, середня тривалість — 5 годин. Розрізи робляться в частині голови, вкритій волоссям — причому волосяний покрив не видаляється, а розгортається спеціальним чином.

Післяопераційний період

Перші три дні після підтяжки обличчя пацієнт має знаходитися в стаціонарі. Як і після більшості операцій, після підтяжки обличчя пацієнту призначають антибіотики та знеболюючі препарати. Будьте готовими до того, що на обличчі можуть з’явитися синці, а також набряки (особливо на третій день після операції). Шви зніматимуть на 5-7 день, після чого через день-другий можна буде користуватися косметикою і мити голову.

А от вийти на роботу лікарі дозволяють не раніше, ніж через два-три тижні після вдало проведеної підтяжки обличчя. Важливо пам’ятати, що результат буде не миттєвим — ваше обличчя видимо помолодіє тільки через 2-2,5 місяці.

Ціни на омолодження обличчя

Вартість кожної конкретної операції розраховується в першу чергу по комплексу оперативних методів, котрі були застосовані до пацієнта (підтяжка всього овалу чи тільки зональна підтяжка). Важливо також, де саме і хто робив підтяжку обличчя: чим вищий статус хірурга і клініки в Києві, тим більшою буде ціна. Нарешті, різною буде і вартість наркозу.

Підтяжка брів — найпростіша процедура, її вартість може починатися з 10 тисяч гривень. А от повна підтяжка обличчя обійдеться в суму, починаючи з 33 тисяч. Скільки коштує наркоз? Він буває різним — епідуральним, спинальним, ендотрахеальним. Його вартість — від 1 до 4 тисяч гривень.

Відгуки про підтяжку обличчя

Лідія, 52 роки

Спасибі за другу молодість. Зробила у вас підтяжку обличчя і дуже задоволена результатом. Відразу скажу, що мене дуже відмовляв чоловік, лякали подруги, але як виявилося даремно. Хто сказав, що в 50 років життя має закінчитися і не потрібно думати про красу обличчя і тіла ??? Ніколи не примирюся з віком. Спасибі, що допомагаєте робити жінок привабливими навіть у 50 років!

Олена Сергіївна, 46 років

Мені хотілося б свою історію розповісти. Ви врятували мій шлюб і за це я дуже вдячна вашим фахівцям. Після майже сімнадцяти років шлюбу мій чоловік мене розлюбив (мені так дійсно здалося). Став засиджуватися на роботі, давно пройшли пристрасті, навіть погулював і я про це знала і закривала очі. Не хотіла втрачати сім'ю. Звичайно я вже не молода, а навколо стільки красунь. Почула про процедуру підтяжки обличчя і зважилася. Це диво. Я стала виглядати на років десять молодше точно. Знайшла упевненість в собі, чоловік теж дивиться вже зовсім іншими очима. Так що нічого не бійтеся. Лікарі відмінні та реабілітаційний період виявився зовсім коротким.

Протипоказання

 1. Високий артеріальний тиск.
 2. Порушення згортання крові.
 3. Схильність до підвищеного рубцювання шкіри.
 4. Цукровий діабет.
 5. Онкологічні захворювання.
 6. Iнфекційні хвороби.
 7. Загострення хронічних захворювань.

Фото «до» і «після»

Подтяжка лица

Процедура подтяжки лица
Можливо, вас також зацікавить
В середньовіччі обличчя дам нагадували маски — вони боялися зайвий раз посміхнутися, щоб не виникли зморшки або носогубн...
Час іде, і ми міняємося. Однак деякі його зміни (досвід і мудрість, наприклад) хочеться залишити, а від деяких ми б із з...