Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Пластика підборіддя

Пластика підборіддя — це естетична процедура. Для людини, з якоїсь причини не задоволеної своєю зовнішністю, така операція може стати одним із найбільш оптимальних рішень досягнення зовнішньої краси. Особливо це стосується людей з невиразним підборіддям, а також жінок, котрі бажають позбутися ознак бальзаківського віку і продовжити свою молодість.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі

Ментопластика — це хірургічна операція, мета якої — виправлення дефектів підборіддя і сформування красивого профілю обличчя. Частіше за все при пластиці підборіддя використовуються хірургічні імплантати. Іноді така операція робиться в якості додаткової при пластиці носа. В цьому разі пластика шиї, а також підборіддя допомагає збалансувати пропорції обличчя.

Випадки, при яких пацієнти зважуються на подібну операцію:

  • зміна форми обличчя для досягнення естетичної привабливості;
  • черепно-лицьова реконструкція після перенесеної травми;
  • виправлення вад розвитку нижньої частини обличчя внаслідок аномалій розвитку щелепи;
  • деформація щелепи, через яку пацієнту важко жувати або говорити (медичні показання).

Пластика підборіддя — доволі актуальна на сьогодні операція, і завдяки її безпечності все більше пацієнтів звертаються до пластичних та щелепно-лицьових хірургів для того, щоб видимо покращити свій зовнішній вигляд. Найбільш популярним вважається саме збільшення підборіддя, для чого використовуються вже згадані вище імплантати, а також ліпофілінг. Але не менш затребуваною є пластика, за допомогою якої підборіддя зменшується. В цьому випадку лікар видаляє «зайвий» хрящ або кістку.

Протипоказання до операції з пластики підборіддя

Хоча всі процедури проводяться у хірургічному стаціонарі під загальним наркозом, вони вважається легкими для пацієнта. Як правило, тривалість операції — від 1 до 2 годин. У перший же день після хірургічного втручання пацієнт може відчути певний дискомфорт — оніміння обличчя, набряк і припухлість; в зоні підборіддя після пластики можуть з’явитися гематоми. Жувати їжу теж спочатку буде важко. Однак вже максимум через 5 днів усі ці неприємні ознаки минають, а через тиждень пацієнт повертається до своїх звичних справ.

Щоправда, пластика (як збільшення, так і зменшення) підборіддя, як і будь-яка інша операція, має протипоказання. Це:

  • інфекційне, серцево-судинне, онкологічне захворювання;
  • проблеми з щитовидною залозою;
  • цукровий діабет;
  • погане згортання крові;
  • неконтрольований, підвищений артеріальний тиск;
  • повна відсутність еластичності шкіри.

До них можна віднести також серйозне пошкодження зони підборіддя.

Ціни різних випадків пластики підборіддя

Вартість операції по пластиці підборіддя буває різною — все залежить від складності випадку, кваліфікації лікаря, виду наркозу, а також післяопераційних аналізів, які можуть змінюватися в залежності від складності конкретної операції. Так, ціна ментопластики підборіддя може починатися з суми в 10 тисяч гривень, анестезії — з 800 гривень. Нарешті, післяопераційні аналізи будуть вартувати від 600 гривень і вище.


Можливо, вас також зацікавить
Друге підборіддя — це помітний недолік, який можна спостерігати як у жінок, так і у чоловіків. Частіше за все він з’явля...
Ендоскопічний ліфтинг — це найбільш ефективний спосіб виконати «підтяжку» нависаючих брів та інших ділянок шкіри, що втр...