Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Ринопластика

Що стала вже звичною операція здатна виконати мрію багатьох - подарувати ідеальний ніс.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 1-2 години
Рекомендована кількість процедур: 1
Період відновлення: 1 мІсяць

Ринопластика — це корегування форми, розмірів наружного носа, відновлення функції носового дихання. Оперативне втручання проводиться за наявності вродженої чи посттравматичної деформації, яка псує естетичний вигляд та (чи) заважає нормальному диханню.

Показання і протипоказання до ринопластики

Втручання відбувається на хрящовому та кістковому відділах носа. Хірург з досвідом може легко:

 • видалити «горбинку»;
 • припідняти, завузити, скоротити кінчик носа;
 • вирівняти або завузити спинку;
 • зробити крила носа симетричними;
 • забрати надлишкову ширину основи носа;
 • відновити носове дихання шляхом вирівнення перегородки, збільшення носових раковин (септопластика).

Зробити корегування форми носа може не кожна людина за власним бажанням. Протипоказаннями до проведення ринопластики виступають:

 • вік до 18 років (кістно-хрящовий скелет носа до цього віку ще остаточно не сформований);
 • вік після 40 років (відновлювальні процеси організма більш повільні, шкіра поступово втрачає еластичність);
 • серцево-судинні, інфекційні, онкозахворювання;
 • цукровий діабет.

Різновиди ринопластики, як проходить операція

Операція по корегуванню форми носа може проводитись під загальною чи місцевою анестезією. Триває ринопластика 1-2 години. Після втручання хворий перебуває в стаціонарі приблизно 1-3 дні.

Існує три різновиди ринопластики.

 1. Відкрита ринопластика. Розрізи роблять на стовбчику носа та в носовій порожнині. Від скелета носа відділяється шкіра, операція відбувається під контролем зору. По її завершенню на шкіру накладаються шви, які зазвичай знімають на 5-й день. Безпосередньо в порожнині носа використовуються нитки, що мають здатність розсмоктуватися, тож знімати їх немає потреби. На ніс накладають гіпсову пов´зку, в ноздрьові проходи вставляють тампони.
 2. Закрита ринопластика. Цей метод втручання відрізняється відсутністю на шкірі розрізів - вони робляться лише в порожнині носа. Але такий метод передбачає роботу хірурга всліпу, тому використовується лише тоді, коли корекція незначна. По завершенню операції на ніс накладають гіпсову пов´зку, в ноздрьові проходи вставляють тампони.
 3. Безопераційна ринопластика. Зміна форми носа та обрису наружного носа відбувається за допомогою спеціальних ін´єкцій під шкіру різних наповнювачей, в тому числі жира (ліпофілінг). Найчастіше для пластики носа викорустовують наповнювач з гіалуроновою кислотою. Процедура не передбачає перебування в стаціонарі, проведення додаткових обстежень.

Післяопераційний період

Після операції можуть з´явитися синці під очима, набряки. Іноді відмічається незначна кровотеча в ранньому післяопераційному періоді. Тампони з носових ходів дістають через 2-3 дні, але протягом тижня пацієнт повинен цілодобово носити гіпсову пов´язку. Потім ії слід одягати лише на ніч протягом ще 2-х тижнів.

Людина може виходити на роботу через тиждень, але фізичні навантаження треба обмежити до 3-х тижнів після ринопластики. Попередній результат можна побачити через 3 місяці після втручання, а остаточний оцінюють через рік. Ефект відмічається постійний, з часом форма носа не змінюється.

Ціни на ринопластику

Питання, скільки коштує ринопластика в України — доволі складне. Вартість операції в Києві може суттєво коливатися (від 8 000 до 55 000 гривень) в залежності від кваліфікації хірурга, рівня медичного закладу, об´єму втручання, складності процедури. Чим кращий досвід у спеціаліста і чим більшим об´ємом інформації він володіє, тим менше вірогідність виникнення ускладнень та побічних ефектів. Тому до вибору хірурга треба підійти з усією відповідальністю. Адже обличчя – візитна картка кожної людини.

Відгуки про ринопластику

Оксана, 22 років

Сильно комплексувала в дитинстві маючи ніс з горбинкою. Тому коли стала стала заробляти, зважилася на операцію. Вибрала хорошого хірурга, але страшно було все одно. Як виявилося, даремно. Наркоз я перенесла добре. Було боляче, коли витягали тампони. Тепер виглядаю набагато краще. Але невелика горбинка ще є. Зараз збираю на другу операцію.

Олена, 22 роки

В автомобільній аварії я зламала ніс. У нашій щелепно-лицевій ніхто відновленням форми не морочився, так що довелося йти на ринопластику. Звичайно, переживала трохи, але все обійшлося добре, ніс вийшов з першого разу. Боляче було тільки в перший день, ну і потім трохи болів кінчик. Так що я всім задоволена, навіть горбинку вдалося прибрати з нагоди!

Можливо, вас також зацікавить
Пластика підборіддя — це естетична процедура. Для людини, з якоїсь причини не задоволеної своєю зовнішністю, така операц...
Отопластика: як зробити красиву форму вух. Різновиди отопластики, протипоказання до проведення. Порядок проведення опера...