Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Збільшення грудей

На жаль, сучасне життя грає проти жіночої фігури: отримала освіту, зробила кар’єру, народила дітей — тут би радіти і нарешті почати отримувати задоволення від життя, але тіло вже не те… Щоб і в 30 років зачаровувати свого чоловіка, а також для підтримки власної самооцінки, все більше жінок приймають рішення зробити операцію по збільшенню грудей. І вона того варта!
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 1,5-2 години
Рекомендована кількість процедур: 1
Період відновлення: 1 мІсяць

Операція зі збільшення грудей (або збільшувана мамопластика) на даний момент найбільш затребувана і популярна в Україні. Вона вирішує безліч жіночих проблем. Так, деякі дівчата і жінки молодшого віку бувають незадоволеними розміром своїх перс, а старші жінки – формою грудей. Так, крім маленьких розмірів молочних залоз, показаннями для того, щоб збільшити груди, є вроджена або набута асиметрія грудей (при якій одна залоза буває більшою за іншу), а також післяпологове погіршення об’єму та форми.

Що представляє собою операція по збільшенню грудей?

Способів по збільшенню чи корекції грудей існує багато. Наприклад, відомий ліпофілінг — збільшення залози за допомогою жиру, котрий пересаджується з організму самої пацієнтки. Але найбільш популярний і стабільний спосіб – це збільшення імплантатами (так зване ендопротезування). Вони дають стовідсотково безпечний ефект, так як надійно фіксуються в тканинах, не викликають алергії чи відторгнення, а головне — груди, збільшені з їх допомогою, виглядають природно і естетично.

Імплантати бувають двох форм: анатомічні (більше підходять при класичному збільшенні грудей) та круглі (не тільки збільшують, а ще й коригують форму). Перед установкою жінка проходить обстеження (з обов’язковим УЗО молочних залоз). Сама операція проводиться у стаціонарі клініки, під загальним наркозом. В залежності від того, планує жінка народжувати дитину і годувати її грудьми після операції чи ні, лікар може запропонувати їй різні методи способу установки імплантата.

Методи бувають:

 1. Трансареолярний — розріз проводиться під соском, по межі між шкірою грудей та ареолою. Імплант розміщується під молочною залозою або м’язом.
 2. Періареолярний — розріз проводиться навколо ареоли. Такий спосіб рекомендують жінкам, які народжували і вже не планують годувати дитину.
 3. Субамарний — розріз під молочною залозою, у складці.
 4. Аксилярний — розріз у пахвовій впадині. Один з найбільш вдалих способів, так як всі сліди операція при цьому практично не будуть видимими.
 5. Трансумбілікальний — розріз у зоні пупка.
 6. Трансабдомінальний — розріз у області живота.

Післяопераційний період

Реабілітація починається з компресійної білизни, котру пацієнтка повинна буде носити протягом 4-6 тижнів. Звичайно, збільшення грудей, як і будь-яке інше оперативне втручання, не проходить для організму даремно, так що жінка може відчувати певний дискомфорт і набряк. Але вже через 5-10 днів лікар зніме шви – і в цей же період пацієнтка зможе повернутися до свого звичного життя і навіть вийти на роботу. Ну, а займатися спортом після операції по збільшенню грудей можна буде трішки згодом — через один або півтора місяці.

Звичайно, існують і неприємні моменти, котрі можуть настати після операції: часткова втрата чутливості соска, гематома або запалення. Так що слід дотримуватися вказівок лікаря і не перевантажуватися. Важливо пам’ятати: краса варта ваших зусиль! Зате результат буде постійним.

Яка ціна збільшення грудей?

Так як кожна жінка унікальна, то сказати однозначно, скільки коштує збільшити груди у кожному окремому випадку, складно. Адже на вартість операції впливає багато факторів: місце установки імплантатів (під м’яз або залозу), метод їх установки, вартість самих імплантатів, а також первинний стан грудей пацієнтки. Ціна такої операції у Києві починається з суми в 27 тисяч гривень. Що стосується ліпофілінгу, то цей метод обійдеться в суму від 18 тисяч гривень.

Протипоказання

Пластичне збільшення (корекція) грудей не підійде жінкам з:

 • хронічними захворюваннями чи інфекційними хворобами,
 • цукровим діабетом,
 • порушенням згортання крові,
 • кистою або онкологічним захворюванням грудей,
 • деякими патологіями молочних залоз.

Крім того, перед операцією слід вирішити проблему зі своєю вагою (якщо вона є), а також повідомити лікарю про всі лікарські засоби, що ви приймаєте.

Відгуки про збільшення грудей

Соня, 28 років

У нас до збільшення грудей відносяться занадто упереджено. Добре, коли вона маленька, але що робити тим, у кого взагалі нульовий розмір? Жити в пуш-апі? Я вибрала збільшення грудей. Почитала відгуки, знайшла гарного лікаря і відправилася за новими грудьми. Так, довелося пережити страх операції, біль перший час, носіння спецбілизни та інші труднощі, але зараз навіть шрамів не помітно. Я люблю своє відображення в дзеркалі!

Ізабелла, 30 років

Завжди комплексувала через форми, але боялася робити збільшення грудей. Наважитися допоміг приклад подруги, яка телефоном лікаря поділилася. Страшно було - не описати, але пройшло все дивовижно. Від наркозу прокинулася легко, біль в перший час був, але терпимий. Коли компресіонку зняла - не могла натішитися! Шов маленький, через півроку його вже майже і не видно. Імплант не відчувається, груди як рідні.

Можливо, вас також зацікавить
Ендоскопічний ліфтинг — це найбільш ефективний спосіб виконати «підтяжку» нависаючих брів та інших ділянок шкіри, що втр...
Редукція, або зменшення грудей — операція, яка не тільки поверне вам красиві, акуратні форми, а ще й значно полегшить жи...