Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Зменшення грудей

Редукція, або зменшення грудей — операція, яка не тільки поверне вам красиві, акуратні форми, а ще й значно полегшить життя.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 2-4 години
Рекомендована кількість процедур: 1
Період відновлення: 1 місяць

Зменшення грудей — це не віяння моди, а процедура, викликана необхідністю. Причому гіпертрофія, або надмірне розростання тканин молочної залози — це не ознака віку. Інколи подібні проблеми трапляються не тільки в дорослих жінок, а навіть у доволі молодих дівчат. Причин цьому багато: спадковість, ожиріння, гормональні порушення в організмі. Крім того, надмірне збільшення грудей може бути викликане під час вагітності. Причому мова може йти і тільки про одну грудь (при патології непропорційного розвитку).

Під час операції по зменшенню грудей видаляються надлишкові тканини жиру та молочної залози, а сосок і ареола переміщаються. Так що груди зменшуються до потрібного розміру, відбувається коригування розміру і підтяжка шкіри. А крім досягнення видимої естетичності, у пацієнтки зменшується навантаження на плечовий пояс, а також грудну клітку.

Операція по зменшенню грудей

Існує досить багато методик зменшення (редукції) грудей. Найбільш поширеною можна вважати техніку використання вертикального рубця. При ній розріз робиться навколо ареоли (причому коригується і її розмір також), після чого розріз іде вниз. Такий метод лікар може порекомендувати власниці молочних залоз середнього об’єму.

Популярною також є техніка Т-подібного розрізу: при ній розріз іде навколо ареоли, потім униз, а знизу розходиться горизонтально, зовні нагадуючи якір. Така пластика допомагає зменшувати груди жінкам з максимально великим об’ємом залоз. При обох методах головна ціль репродуктивної мамопластики – не лише видиме зменшення грудей, а й красиве моделювання їх форми, а також максимальне збереження функції лактації (якщо пацієнтка молода і ще не має дітей).

Операції такого роду проводяться в стаціонарі, під загальним наркозом. Тривалість – від двох до чотирьох годин. Після оперативного втручання жінка перебуває у клініці ще 2-3 дні, після чого повертається до лікаря вже через 5-10 днів для зняття швів. Приблизно в той же час (через 2 тижні після зменшення) можна вийти на роботу. Крім того, при зменшенні грудей необхідно 6-8 тижнів носити спеціальну компресійну білизну.

Ціна такої операції

Вартість зменшення і зміни форми грудей залежить від типу розрізу. Найнижчою є вартість операції з паріареолярним рубцем, а більш високою — з вертикальним чи Т-подібним. Хоча, звичайно, при виборі методу оперування керуються не тим, скільки коштує той чи інший, а враховуючи індивідуальні дані пацієнтки. В цілому, ціна операції по редукції грудей коливається від 23 до 35 тисяч гривень.

Відгуки про зменшення грудей

Лідія, 40 років

Я багатодітна мама, після народження та годування третьої дитини мої і без того великі груди зовсім втратили форму. Чоловік довго не погоджувався на зменшення грудей, але в підсумку я його вмовила. Зменшила і підтягла груди, по ним тепер точно непомітно, що я тричі мама. Чоловік теж задоволений, так як груди стали набагато красивішими.

Василина, 35 років

Мала груди 5 розміру, такі ж були у мами, бабусі та прабабусі. До 34 років страждала. Рік тому зробила зменшення грудей на 2 розміри. Відновилися швидко, маленькі рубці ще залишилися, але вже бліді і це не важливо, адже тепер я відчула себе повноцінною людиною.

Протипоказання

  1. Цукровий діабет.
  2. Серцево-судинні захворювання.
  3. Порушення згортання крові.
  4. Вагітність.
  5. Загострення хронічних захворювань.
  6. Юний вік (до 16 років) – без згоди батьків.
Можливо, вас також зацікавить
Надлишкова вага — це не тільки серйозний естетичний недолік, а й загроза здоров’ю. Щоб схуднути раз і назавжди, потрібно...
Ультразвукова ліпосакція — це метод боротьби із зайвим підшкірним жиром, розташованим в найпомітніших місцях і деформиру...
Статті на тему
Ліпосакція — це косметологічне або хірургічне втручання в організм з метою зменшення кількості ліпідної тканини на різни...