Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Друге підборіддя

Друге підборіддя — це помітний недолік, який можна спостерігати як у жінок, так і у чоловіків. Частіше за все він з’являється разом із надлишковою вагою, але може зустрічатися і в худих людей. На щастя, ця вада — не проблема для косметологів.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі

Друге підборіддя — це не дуже естетичне, але доволі розповсюджене явище. Нижче підборіддя у людини починає виступати щільна складка шкіри, у декого — ледь-ледь заходячи за овал обличчя, а в декого — ховаючи під собою контур самого підборіддя. Медики стверджують, що в цьому місці накопичується підшкірно-жирова клітковина. Так що першою причиною виникнення другого підборіддя можна назвати зайву вагу. Однак насправді причин виникнення цієї вади доволі багато, і не всі вони залежать від зусиль людини.

Причини виникнення другого підборіддя

Поява другого підборіддя в юному віці в основному свідчить про те, що людина набрала вагу, і після схуднення цей дефект зникає сам. У дорослому або зрілому віці такі зміни на тілі вже не поспішають проходити безслідно, та й кількість причин появи суттєво збільшується. До доволі передбачуваних, таких як вже згадана вага або вікові зміни, додаються більш серйозні. Давайте розглянемо їх усі.

  1. Спадковість. Є люди, які від народження мають передумови до утворення другого підборіддя. На це впливає масивність підборіддя, довжина шиї, а також величина кута, під яким щелепа сходиться з шиєю. Так, якщо щелепа виражена не дуже яскраво, і кут між нею і шиєю не прямий чи гострий, а тупий, то у такої людини є багато шансів з часом «подвоїти» своє підборіддя.
  2. Відкладений підшкірний жир. Якщо ви почали набирати вагу, слід знати: зона підборіддя – це так звана «зона-пастка». Жир тут накопичується дуже швидко, а от видалити його важко незважаючи на найсуворіші дієти. Так що навіть повернувши собі осину талію, людина не може похвалитися підтягнутим підборіддям.
  3. Гормональні порушення. В зону ризику потрапляють вагітні жінки, а також люди у період клімаксу – саме їх організми прискорено накопичують жир біля шиї.
  4. Вікові зміни в організмі, тобто старіння шкіри. Чим більше років людина залишає за спиною, тим менше у її шкірі залишається колагену і еластину — речовин, відповідальних за пружність шкіри. Внаслідок цього вона провисає. Однак це виглядає не як друге підборіддя, а як «індича шия», тобто тонка вертикальна складка шкіри під щелепою.
  5. Захворювання щитовидної залози. Ця хвороба супроводжується ожирінням, що відображається і на шиї. До того ж, збільшується «зоб» — щитовидна залоза, від чого розміри другого підборіддя тільки зростають. У цьому випадку підтягнути шию можна тільки, вилікувавши щитовидку.
  6. Неправильна осанка. Звичка ходити з опущеною головою і сутулою спиною теж призводить до погіршення форми підборіддя та шиї.
  7. Різкий скачок ваги, причому навіть у бік її зниження. Різка зміна ваги робить шкіру розтягнутою, деформує її, порушує обмінні процеси в дермі. Наслідки – неприємні для нас.

Як позбутися цієї «окраси»

На сьогодні корекція овалу обличчя – звичайна справа для косметологів. Після того, як виявлено причину виникнення другого підборіддя, лікар чітко порадить вам, що робити і які процедури будуть найбільш ефективними саме у вашому випадку. А перелік методів проти цього дефекту дуже великий. Серед них: ультразвукова кавітація, ліфтинг, мезотерапія, ліфтмасаж, озонотерапія та інші.

Ліпосакція

У більшості випадків поява другого підборіддя тісно пов’язана з надлишком жиру, так що найпопулярнішою відповіддю на питання «Як прибрати друге, неестетичне підборіддя?» можна назвати ультразвукову ліпосакцію. Цей апаратний метод вважається безпечним, адже жир в тілі під його дією руйнується без хірургічного втручання, а продукти розпаду виводяться з організму природним шляхом.

Іншим вдалим прикладом ліпосакції проти другого підборіддя можна назвати кріоліполіз. Ця апаратна процедура нищить підшкірні жирові клітини за допомогою низьких температур.

Відгуки про лікування другого підборіддя

Світлана, 29 років

Дівчата й жінки, не бійтеся косметологів! Вони творять чудеса. Я під час вагітності сильно поповнішала, потім схудла до нормальних розмірів, а друге підборіддя залишилося і жахливо засмучувало. Тому звернулася до косметолога і мені призначили ультразвукову ліпосакцію. І тепер моє підборіддя виглядає краще, ніж було до вагітності. Ніяких слідів не залишилося. Рекомендую всім!

Галина, 36 років

Після 30 років почало з'являтися друге підборіддя, хоча зайвої ваги немає і не було, хвалена в інтернеті гімнастика не допомагала. Позбутися цієї проблеми вдалося за допомогою кріоліполіза, ну і лікаря звичайно ж. Тепер маю красиве нормальне підборіддя.

Можливо, вас також зацікавить
Одним з найбільш ефективних способів, доступним сучасних жінкам у боротьбі з целюлітом і зайвою вагою, є лімфодренажний ...
Статті на тему
Ліпосакція — це косметологічне або хірургічне втручання в організм з метою зменшення кількості ліпідної тканини на різни...