Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Надлишкова вага

Надлишкова вага — це не тільки серйозний естетичний недолік, а й загроза здоров’ю. Щоб схуднути раз і назавжди, потрібно не лише відвідати косметологічний кабінет и пройти ряд процедур, а й розібратися у причинах, які призвели до набору ваги.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі

Усім відомі основи здорового способу життя. Рух, активна діяльність, правильне харчування… Однак чим більш цивілізованим стає суспільство, тим більше продуктів стає доступними людині — і тим менше рухів потрібно робити в день. Люди їдуть на роботу на авто, там просиджують 8 годин у кріслі, а ввечері відпочивають на дивані. От і недивно, що проблема надлишкової ваги з кожним роком все загострюється. Деяких людей не може «розворушити» навіть статистика тяжких захворювань і навіть смертності, спричинених зайвою вагою.

Однак не все так погано. Мода на здоровий спосіб життя, стандарти краси і бажання зробити успішну кар’єру все частіше підштовхує людей до пошуку способів позбавлення небажаних кілограмів.

Розраховуємо свою ідеальну вагу

Багато хто на пострадянському просторі досі користується старою формулою визначення ідеальної ваги: зріст (в сантиметрах) — 100. Скажімо, беремо невисоку жінку зі зростом 165 см, віднімаємо сотню — отримаємо цифру 65. Отже, саме така вага вважатиметься оптимальною для неї.

Однак багато хто вважає ці підрахунки застарілими. Молодь частіше вираховує індекс маси тіла. Його можна дізнатися за формулою: зріст (у метрах) звести в квадрат. На цифру, що вийшла, ділимо вагу (в кілограмах). А далі оцінюємо результат. Якщо ми отримали цифру менше 25 — вага нормальна, від 25 до 30 — хвилюватися нічого, хоча скинути кілограмів 5-10 можна, якщо ж результат — більш ніж 30, мова йде про ожиріння. Приклад: повернімося до вже знайомої нам жінки. Якщо при зрості в 1,65 м вона важить 65 кг, її ІМТ можна виміряти так: 1,65 у квадраті буде 2,7225. Ділимо її вагу на цю цифру: 65:2,7225, отримуємо 23,87 — це і є результат.

Нарешті, можна оцінити свою форму, просто обмірявши талію. Тривожний сигнал — це окружність більш ніж 88 см (у представниць прекрасної статі) і 102 см (у чоловіків).

Причини надлишкової ваги та ожиріння

  1. Генетична схильність.
  2. Порушення метаболізму.
  3. Аморфний, малорухливий спосіб життя.
  4. Вікові зміни в організмі.
  5. Психологічні причини.
  6. Навколишнє середовище.

Але найголовнішою причиною можна вважати надлишок поживних речовин, що надходить в організм людини.

Наслідки зайвої ваги для організму

Люди з надлишковою вагою постійно перебувають у «зоні ризику» стосовно гіпертонії, серцево-судинних захворювань, цукрового діабету. Серед людей з зайвою вагою зафіксовано значно більше смертей від цих хвороб, ніж серед людей з нормальною або зниженою вагою.

Лікування надлишкової ваги

Надлишкова вага — єдиний косметологічний недолік, який може минути сам по собі, при правильному харчуванні та фізичній активності. Однак часто таких методів недостатньо. Наприклад, коли людина не може займатися спортом через стан здоров’я, або коли вага надто значна. Тоді для зниження надлишкової ваги доводиться вдаватися до певних процедур.

  1. Масаж. Він може бути як ручним, так і апаратним. Надлишкова вага при цьому зникає повільно – всього по кілька сантиметрів за сеанс, зате одночасно з усіх ділянок: талії, живота, стегон та сідниць. Крім того, ця процедура вважається дуже корисною: вона оздоровлює шкіру, долає втому та стрес.
  2. Озонотерапія. Ця процедура крім позбавлення від зайвої ваги, також виводить із тіла токсини та шлаки, а також допомагає залишатися в тонусі шкірі, не даючи їй обвиснути від різкого схуднення.
  3. Мезотерапія. Найпопулярніший та найефективніший метод. Мезотерапевтична ліпосакція – це безопераційний спосіб боротьби з надлишковою вагою, дія якого ґрунтується на ін’єкційних процедурах. Крім швидкого результату, метод характеризує також можливість закріпити результат через те, що в місцях уколів довгий час не відкладається жир.

Закріплення результату і профілактика

Мало знайти ефективний рецепт того, як перемогти зайву вагу – її потрібно закріпити, щоб скинуті кілограми не повернулися.

Головне правило тут — не вирішити «Ну, все, я тепер струнка/стрункий, можна і піцу, і фаст-фуд, і три літри коли». Від такого харчування ви вже раз зіткнулися з надлишковою вагою, зіткнетеся з нею ще раз. Як позбавитися апетиту? Є багато різних способів: спеціальні таблетки, вшивання шлунка, гіпноз… сила волі, врешті-решт.

Наступне — спорт. Люди з надлишковою вагою часто просто соромляться заходити до фітнес-клубу — а от після схуднення записатися до найближчого спортзалу або просто щоранку виходити на бігову доріжку стадіону сам Бог велів.

І останнє. Щоб зафіксувати свою вагу і вже ніколи більше її не набирати, міняйте свій спосіб життя. Раніше підіймалися у ліфті — тепер ходіть східцями. Клали в чай дві ложки цукру – кладіть одну, якщо зовсім не можете без солодкого. Звертайте увагу на продукти з низьким вмістом жирів, замість звичайного молока купуйте знежирене, замість білого хліба — зернові хлібці, і так далі. Поступово всі ці звички стануть для вас нормою, і ви назавжди забудете про проблему надлишкової ваги.

Відгуки про лікування надлишкової ваги

Оля, 27 років

Після народження дитини я дуже поповніла. Спорт і дієти - це здорово, але в моїй ситуації були потрібні більш рішучі заходи для позбавлення від надмірної ваги. Я вирішила спробувати лімфодренажний масаж, курс з 10 процедур. Це щось! По-перше, не боляче. По-друге, після масажу відразу такий приплив енергії! А найголовніше, що вже після п'ятої процедури я затягла ремінь джинсів на одну дірочку!

Тетяна, 31 рік

Уже три місяці ходжу на мезотерапевічну ліпосакцію, і нарешті помітила результат - мінус 5 см в талії! Для мене це дуже хороший результат, так як проблемні ділянки - живіт і талія, весь жир накопичується там. Тому і вибрала даний спосіб боротьби з надлишковою вагою. Ефекту спочатку було нуль, навіть незважаючи на поєднання з сеансами лімфодренажного масажу, але зараз зайві сантиметри почали танути!

Можливо, вас також зацікавить
Хоча «апельсинова шкірка» не так кидається в очі, як вугрі на обличчі чи яскраво-багрові стриї, для більшості жінок целю...
Ультразвукова ліпосакція — це метод боротьби із зайвим підшкірним жиром, розташованим в найпомітніших місцях і деформиру...
Статті на тему
Ліпосакція — це косметологічне або хірургічне втручання в організм з метою зменшення кількості ліпідної тканини на різни...