Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Носогубні складки

В середньовіччі обличчя дам нагадували маски — вони боялися зайвий раз посміхнутися, щоб не виникли зморшки або носогубні складки. В наш час жінка без посмішки виглядала б дуже сумно. Але ми можемо дозволити собі активну міміку, адже до наших послуг пластична хірургія, яка завжди зможе омолодити наше обличчя.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі

Носогубні складки — це дві глибокі борозни, які проходять від крил носа до кутиків вуст. Ці зморшки «прикрашають» в першу чергу обличчя емоційних людей, але навіть флегматики не застраховані від ранньої появи таких складок. Річ у тім, що причин виникнення їх доволі багато.

Причини

У молодої людини такі складки з’являються разом із посмішкою і зникають разом із нею, але з часом через обвисання шкіри вони поглиблюються, стаючи постійними гостями на обличчі незважаючи на наші емоції. Однак окрім поважного віку, причинами виникнення носогубних складок можна також вважати різке зниження ваги або неправильний прикус. Крім того, молоді люди, схильні до гіпертонусу м’язів та некоректного догляду за шкірою, також потрапляють до групи ризику. Те ж можна сказати і про курців, шкіра яких дуже швидко втрачає пружність.

Одним словом, і за наші шкідливі звички, і за надмірну емоційність розплачується наше обличчя.

Як їх прибрати

Мало хто у молодому віці серйозно замислюється про загрозу зморшок. Але з поглибленням носо-губних складок більшість із нас задається питанням, як зменшити, і то й назовсім прибрати цей слід близької старості. В інтернеті можна знайти безліч народних засобів: гімнастика та масажі, примочки і креми… Однак найбільш дієву відповідь на питання, як позбавитися носогубних складок, дає естетична медицина. Саме вона може запропонувати багато швидких, а головне – результативних способів, дію яких можна побачити одразу після проведення процедури.

Найбільш поширеними можна вважати:

  • заповнення носо-губної складки гелем на основі гілауронової кислоти;
  • заповнення скул та області під очима вищеназваним гелем, або ж жиром (так званий ліпофілінг);
  • підтяжка обличчя фіксуючими нитками;
  • мезонитки (вживлення під шкіру ниток гілауронової кислоти за допомогою ін’єкцій);
  • шліфування шкіри у області залому (цей метод найчастіше використовується не як головний, а як доповнення до інших вищезгаданих методів пластики).

Популярним засобом контурної пластики є також ботокс. «Термін дії» цього препарату — до року. За цей час введені ботулотоксини повністю виведуться з організму. Але, так як препарат вважається безпечним, вводити його в область носо-губних складок можна багато разів.

Філери

Найбільш розповсюдженою вважається техніка очищення обличчя від носо-губних складок за допомогою уколів. При цьому під шкіру вводяться філери (їх основа — вже згадана гілауронова кислота), котрі заповнюють собою складку. На жаль, ефект від подібних ін’єкцій тримається порівняно недовго — від 6 до 12 місяців, зате сама ця процедура швидка і безпечна, так що її можна повторювати дуже часто.

Видів філерів дуже багато. Такі препарати бувають синтетичними та біосинтетичними (розсмоктуються в організмі лише частково), а також біодеградуючими (тимчасові; саме до них відносяться засоби для корекції носо-губних складок з гілауроновою кислотою).

Ціна такого омолодження обличчя

Носогубні складки — не надто серйозна проблема, так що вирішити її інколи можна за допомогою кількох уколів. Однак від препарату, який порекомендував лікар у вашому випадку, залежить і вартість ін’єкції чи інших процедур проти зморшок. Так, наприклад, один укол філера буде вартувати від 3 до 5 тисяч гривень, батоксу – від 1,5 до 3,5 тисяч.

Варто пам’ятати: залежно від препарату, ви зможете забути про носо-губні зморшки, тобто складки, на 6, 8, 12 і навіть 24 місяці (в останньому випадку — якщо буде використано деякі філери останнього покоління — щоправда, і ціна препарату при цьому буде вищою).


Можливо, вас також зацікавить
Час іде, і ми міняємося. Однак деякі його зміни (досвід і мудрість, наприклад) хочеться залишити, а від деяких ми б із з...
Як часто ми прокидаємося стомленими та розбитими — але випиваємо улюблений ранковий напій (каву, апельсиновий сік, зелен...