Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Розтяжки на тілі

В наш час поява розтяжок на тілі значить неможливість носити велику кількість модного одягу. Так, стриї на стегнах примушують нас викинути улюблені короткі шорти і спідницю, а розтяжки на животі – позбутися відкритого купальника. Невже ця проблема — назавжди? Сучасна косметологія переконана — ні!
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі

Розтяжки виникають, коли шкіра змушена розтягнутися сильніше власного «запасу міцності». Утворитися вони можуть на різних ділянках тіла: животі та стегнах, руках та ногах, причому як у жінок, так і в чоловіків.

Зовні вони виглядають немов червоні або синюшні рубці. Такі розтяжки на тілі виникають внаслідок розривів кровоносних судин. Інколи можна помітити білі стриї (а вірніше – тілесного кольору). Вперше констатувавши на своєму тілі такі розтяжки, люди часто сподіваються, що сонячні промені швидко позбавлять їх від цих «незваних гостей». Однак тіло засмагає, а розтяжки так і залишаються білуватими. Річ у тім, що в цьому місці у шкірі немає пігменту, який зміг би «спіймати» сонячне проміння.

Причини виникнення розтяжок на тілі

Основною причиною того, що на тілі з’явилися розтяжки, можна назвати порушення гормонального фону. Внаслідок цього людина дуже швидко або набирає, або скидає вагу. Це відбувається у таких випадках:

  1. Вагітність. За 3-4 (а інколи і за 1-2) місяці жінка може набрати більше 20 кг, а після пологів так же різко їх скинути.
  2. Підлітковий період. Під час інтенсивного зростання в цей час також змінюється гормональний фон людини.
  3. Ендокринна патологія. В організмі порушується обмін речовин, через що в тілі накопичуються продукти розпаду тканин.
  4. Довготривалий прийом деяких ліків, внаслідок чого рідина затримується і виникає підвищення ваги.

Розтяжки у підлітків

Чому виникають розтяжки на тілі у молодих людей? Як вже говорилося вище, винен саме перехідний вік. Швидкий ріст грудей, скачок росту всього тіла, брак м’язової маси (він викликає розтяжки на спині – небезпечне явище, боротися з котрим потрібно не через естетичні причини, а тому, що такі розтяжки можуть спричинити більш серйозне ускладнення). Нарешті, винними можуть бути гормональні порушення, слабкий імунітет (у цьому разі еластичність шкіри помітно знижується), а також генетична схильність.

Звичайно ж, у такому ніжному віці люди з найбільшою уважністю ставляться до свого тіла. Тож при найперших появах розтяжок на тілі підлітки захочуть від них позбутися. Чи можна прибрати ці неестетичні сліди? За допомогою серйозного підходу та сучасної медицини – цілком.

Лікування

Як прибрати розтяжки, і чи можна це зробити остаточно і назавжди? Якщо вдаватися до обгортань чи кремів, ефект може бути настільки мінімальним, що пацієнт повірить, що стриї – це назавжди. А між тим, є багато більш надійних методів, відомих косметологам та хірургам. Їх можна умовно розділити на слабші (діють тільки на рубцеву тканину, так що дають ефект лише при ледь виражених стриях – це вже згадані обгортання, пілінги, масажі, а також ін’єкційна терапія) та більш сильні (повністю видаляють розтяжки). Про цю останню категорію ми поговоримо докладніше.

Отже, методи, які допоможуть прибрати розтяжки з тіла:

  1. Апаратні технології, тобто використання лазера. Це: лазерна шліфовка, фракційний термоліз, безін’єкційна мезотерапія та лазерна наноперфорація. Лазер допомагає прибрати з тіла як неглибокі, так і глибокі розтяжки.
  2. Пілінги. Маються на увазі хімічний пілінг і алмазна мікродермабразія. Видів пілінгів є дуже багато, лікар допоможе підібрати найбільш необхідний у вашому випадку.
  3. Ін’єкційні процедури, а саме: мезотерапія проста і фракційна, озонотерапія, карбокситерапія та біорепарація. Введення спеціальних поживних коктейлів допомагає тілу вилікувати розтяжки на ньому процесом регенерації клітин.
  4. Хірургічні методи. Це – відповідь на питання, як вилікувати найбільш видимі стриї. Наприклад, сюди можна віднести такий метод пластичної хірургії, як абдомінопластика – при ньому обвисла шкіра живота прибирається разом із розтяжками на тілі.

Відгуки про лікування розтяжок на тілі

Надія, 30 років

Вагітність завершилася для мене появою синочка і купи розтяжок на тілі. Позбавлятися вирішила лазером. Дорогувато, звичайно, але що робити? Процедура мені здалася болючою, незважаючи на анестетик. Запах горілої шкіри теж на любителя. На наступний день живіт покрився корочками і став наждаковим, але через два тижні розтяжки стали не такими помітними. Планую ще 2-3 сеанса, щоб уже напевно.

Ліда, 36 років

У мене в житті був важкий період, і в нервовому стані я якось дуже швидко схудла. Від цього утворилися розтяжки на тілі, а коли чорна смуга закінчилася, захотілося від них позбавитися. Косметолог запропонував лазер або мезотерапію, я вибрала останнє. Мені призначили 8 сеансів. Це трохи боляче, а результат стає видний не відразу. Але він є, розтяжки вже не так помітні, хоча минуло 5 тижнів.

Можливо, вас також зацікавить
Процедура чищення обличчя, в ході якої усувають верхній шар шкіри, тим самим активізуючи процес регенерації. Підходить д...
М'яке чищення обличчя, яка підійде навіть пацієнтам з дуже чутливою шкірою. Усуває ороговілі клітини шкіри, розгладжує р...
Статті на тему
Позбутися розтяжок можна завдяки сучасним методикам косметології. Однією з них є пілінг. ...
Чи здатна популярна процедура мезотерапії позбавити вас від жиру на животі та інших неприємних проблем?...