Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Рубці

Шрами та рубці бувають різними. Сліди дрібних вугрів або серйозних травм, вони у будь-якому разі не прикрашають тіло. Сучасна медицина може допомогти, частково або повністю стерши з вашої шкіри ці сліди минулого.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі

Рубці (або шрами) з’являються після операцій та травм, опіків, пірсингу, некоректного видалення татуювання, вугрів. Шкоду організму вони не приносять, зате виступають серйозним естетичним дефектом і можуть заподіювати значний дискомфорт, особливо якщо шрам знаходиться на обличчі. Шкіра на місці рубця може западати, або навпаки, підноситися над своїм нормальним рівнем, на ній не буде волосків та потових залоз, а колір її – світліший чи темніший за загальний фон.

Рубець формується у перший місяць після отримання травми, так що чим раніше ви почнете лікування, тим кращий буде результат. Але перед тим, як вирішити, як позбутися того чи іншого шраму, варто зрозуміти, з чим ви маєте справу.

Отже, рубці бувають:

  1. Нормотрофічні. Чутливі і еластичні, вони не виступають над шкірою і мають найбільш естетичний вигляд.
  2. Атрофічні. Нагадують запалу вм’ятину, так як утворюються при недостатньому відновленні тканин.
  3. Гіпертрофічні. Виступають над шкірою, щільні на дотик. Тут мала місце або надмірна регенерація шкіри, або ускладнення (запалення або натягнення рубцевих тканин).
  4. Келоїдні. Гіпертрофічні шрами, котрі надмірно розрослися – вони заходять далеко за межі шкіри, створюючи пляму. Крім того, такий рубець проникає ще й у більш глибокі шари шкіри.

Шрами після прищів

Найчастіше вони виникають, коли людина намагається самостійно боротися з акне найпростішим (на її думку) способом – видавлюючи їх. Інша поширена причина — неправильно (або невчасно) проліковані вугрі, через що запалені гнійники надмірно інфікують шкіру.

Повністю видалити такі шрами неможливо, але є шанс зробити їх майже невидимими. Для цього створено багато засобів, як косметологічних та медикаментозних, так і хірургічних.

Важливо: починати проліковувати такі шрами можна тільки після повного загоєння вугрів та акне.

Видалення рубців

Як же прибрати небажаний шрам? На сьогодні способів дуже багато. Звичайно, більшість рубців на 100% видалити неможливо — однак їх розсмоктування на 90% та зміна кольору пошкодженої ділянки шкіри — це теж перемога.

  1. Апаратні методики. Наприклад, радіохвильова хірургія, яка омолоджує шкіру.
  2. Класична косметологія. Серединний хімічний пілінг «знімає» верхній, зайвий шар шкіри, сприяючи процесу регенерації.
  3. Ін’єкції наповнювачем. Основою їх виступає гіалуронова кислота.
  4. Пластична хірургія. Серед таких методів - кріодеструкція рубця (вплив рідкого азоту), а також лазерне шліфування.

Лазерне шліфування для видалення рубців

Видалення шрамів лазером вважається однією з найпопулярніших процедур, так що розглянемо її докладніше. Лазер спроможний впоратися з рубцями будь-якого виду, навіть з келоїдними. При видаленні потрібно кілька процедур: перша руйнує шрам, наступні «шліфують» поверхню шкіри, пом’якшуючи її, вирівнюючи рел’єф, роблячи колір шкіри природним. Втім, вже після першого сеансу пацієнт може помітити результат.

Щоправда, у цієї процедури є й протипоказання. Це: загострення захворювань шкіри, онкологічні хвороби, захворювання крові, діабет, вагітність, а також сильна засмага.

Відгуки про лікування рубців

Римма, 24 роки

В юності були жахливі прищі, сама давила, після чого залишилися червоні рубці на все життя, та такі, що ніякий тональний крем не замаскує. З такими плямами на обличчі чоловік на мене і не дивився. Вирішила позбавлятися, лікар дозволив, призначив пілінг. Пройшла кілька сеансів і мої червоні рубці практично повністю зникли! Залишилися лише легкі натяки, але вони теж скоро повинні пройти.

Карина, 34 роки

У мене залишилися на руках і плечах помітні рубці від опіку, потрібно було якось усувати, так як я працюю з людьми. Косметолог провів консультацію, сказав, що потрібно зробити шліфовку. Після процедури пройшло 4 місяці, зараз рубці ледве видно. Я повністю задоволена результатом.

Можливо, вас також зацікавить
Повністю позбавитись від некрасивих новоутворень на шкірі допоможе якісна кріодеструкція!...
Пілінг ТСА дуже суперечливий. З одного боку, він найбільш «травматичний» для шкіри, адже проникає у серединні шари. З ін...
Статті на тему
Рубці на шкірі мають різне походження, але в більшості випадків їх усунення можна домогтися за допомогою косметологічних...
Пілінг обличчя - косметологічна процедура з очищення шкіри, видалення ороговілих клітин, пігментних плям, рубців, шрамів...