Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Чи повертається жир після ліпосакції?

Ліпосакція — це косметологічне або хірургічне втручання в організм з метою зменшення кількості ліпідної тканини на різних ділянках тіла (сідницях, животі, стегнах і т.д.).

Є люди, що стверджують, що після ліпосакції жир повертається. Міф це чи реальність?

Справа в тому, що процедура не усуває причину утворення жирових відкладень, але максимально швидко дає візуальний ефект - після зникнення набряків силует змінює свої форми, а фігура – об’єм. Приблизно 3-4 місяці необхідно для виведення залишків розщепленого жиру з організму і підтяжку шкіри.

Чи повертається видалений жир?

Як довго триває ефект від процедури? Після різкої втрати жирових відкладень організм усіма засобами буде прагнути їх відновити. Але сама процедура ліпосакції передбачає видалення не тільки відкладень, а й самих жирових клітин, у яких ці відкладення формувалися.

Фахівці стверджують, що після ліпосакції жир повертається протягом 12-14 місяців, але його розподіл по зонах значно відрізняється. Наприклад, видалений жир зі стегон заповнюється в області живота, рук, або навпаки.

Тому якщо не змінити свого ставлення до спортивних вправ, способу життя і стилю харчування, організм знайде можливість поповнити втрачені жирові відкладення навіть у разі відсутності жирової тканини.

Як підтримати ефект від ліпосакції?

Щоб після ліпосакції жир повертався максимально повільно і в значно менших обсягах, необхідно регулярно підтримувати ефект і стимулювати організм до боротьби з жировими відкладеннями на клітинному рівні.

Допоможуть:

  • фізичні навантаження;
  • раціональне харчування, розраховане з урахуванням добових норм споживання енергії;
  • косметологічні процедури;
  • масажі.
Можливо, вас також зацікавить
Хоча «апельсинова шкірка» не так кидається в очі, як вугрі на обличчі чи яскраво-багрові стриї, для більшості жінок целю...
Надлишкова вага — це не тільки серйозний естетичний недолік, а й загроза здоров’ю. Щоб схуднути раз і назавжди, потрібно...