Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Мастопексія

Багатьом жінкам хочеться не збільшувати груди, а виглядати природно. Але що робити, коли з часом перса починають втрачати форму? Допоможе підтяжка грудей, тобто мастопексія.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 2-3 години
Рекомендована кількість процедур: 1
Період відновлення: 1 місяць

При мастопексії відбувається переміщення положення соска і ареоли, видаляється надлишок шкіри, а тканина молочної залози перерозподіляється так, щоб груди набули природної форми. Як правило, така операція не змінює об’єму грудей, а тільки позбавляє пацієнтку від зайвої розтягнутої шкіри, а також птозу (опущення соска). Хоча в деяких випадках застосовується також редукційна мамопластика (тобто видиме зменшення грудей).

Показаннями до оперативної мастопексії є:

  • вікові зміни в молочних залозах;
  • гормональний збій;
  • значна зміна ваги в короткий час;
  • вагітність та годування грудьми;
  • втрата еластичності шкіри.

Операція проводиться кількома способами

  1. Періареолярна (вона ж циркулярна) мастопексія. В даному випадку робиться розріз навколо ареоли. Таку підтяжку роблять при незначному птозі (опущенні соска) при витягнутій формі грудей. Цей спосіб мастопексії вважається найбільш безпечним, адже після нього жінка зможе вигодувати дитину. Зазвичай оперативне втручання займає не більше ніж 1,5 години під загальним наркозом — але при бажанні це може бути і місцеве знеболення.
  2. Вертикальна. Найбільш популярний метод, при якому розтин роблять навколо ареоли, а потім вертикально вниз. Таку мастопексію лікарі радять робити при середніх ступенях опущення соска. Час її – довший, від 2,5 до 3 годин. Під час оперування є можливість зменшити розмір ареоли – що, втім, інколи призводить до часткової втрати чутливості зон сосків.
  3. Т-подібна. Найскладніший випадок мастопексії. Рубець при цьому подібний на якір: проходить навколо ареоли, потім вертикально донизу, після чого переходить у горизонтальний розтин у підгрудній складці. Вона виконується при найбільших ознаках птозу і часто супроводжується зменшенням розміру молочної залози.

Реабілітація після оперування

В перші дні після проведеної мастопексії пацієнтка може відчувати дискомфорт або біль в області грудей, які минають вже на 7-9 день. Саме в цей час знімаються шви. Хоча, звісно, деякий набряк може триматися місяць чи два.

Близько місяця після того, як жінці була проведена мастопексія, їй рекомендується носити спеціальну білизну з ефектом компресії — бюстгальтер без жорсткого каркасу.

Ціна корекції грудей

Вартість залежить від складності надрізу, тобто типу рубця. Найпростішим вважається паріареолярний розтин. Складніші — вертикальний та Т-подібний. Як правило, ціна коливається між 16 та 30 тисячами гривень.

Відгуки про мастопексію

Юля, 35 років

Робила мастопексію, маючи діагноз - птоз II ступеня. Імпланти не ставила, хотіла просто підтяжку. Далі, мабуть, пощастило, так як і від наркозу відійшла швидко, і рани особливо не боліли, хоча виглядали страхітливо. З клініки мене випустили з докладними інструкціями: що пити, чим мазати, що можна робити, а що - не можна. Минуло півтора року вже, і зараз навіть шрам непомітний.

Іра, 38 років

У мене всього третій розмір грудей, але після другої дитини вони сильно обвисли. Я проконсультувалася з пластичним хірургом, і він запропонував мастопексію. Операція пройшла добре, але відходила я довго. Реабілітаційний період - взагалі важкий час. Дуже багато чого заборонено. Шви поки видно, але минуло лише півроку, а лікарі обіцяють, що вони зникнуть через рік. Зате форма мене вже зараз влаштовує.

Протипоказання

  1. Фіброзно-кістозні захворювання молочних залоз.
  2. Онкологічні хвороби.
  3. Порушення згортання крові.
  4. Вагітність або годування дитини.
  5. Юний вік (до 18 років).
Можливо, вас також зацікавить
Редукція, або зменшення грудей — операція, яка не тільки поверне вам красиві, акуратні форми, а ще й значно полегшить жи...
На жаль, сучасне життя грає проти жіночої фігури: отримала освіту, зробила кар’єру, народила дітей — тут би радіти і нар...