Пілінги – це процедури, внаслідок яких шкіра очищується, ороговілі клітини відлущуються, а шкідливі домішки,що осіли в дермі, видаляються. Це не дає порам закупорюватися. Після пілінгу шкіра активніше регенерується, адже отримує більше кисню, і в її шарах посилюється вироблення еластину та колагену.
Пілінг вирішує такі проблеми обличчя, як: розширені пори, вугрі, тьмяний колір шкіри, рубці та постакне, нерівна поверхня шкіри, зморшки, пігментні плями. Звісно ж, щоб правильно підібрати вид процедури та отримати від неї найбільше користі (і ні в якому разі не шкоду), зробити її краще в салоні.
Видів пілінгів існує дуже багато. Їх зручно розрізняти за глибиною впливу на шкіру:
У кожному разі під час сеансу на обличчя наноситься хімічний агент, який дозовано пошкоджує верхній шар шкіри. Це може бути скраб, маска, гомаж, фруктові кислоти. До речі, крім хімічних пілінгів, описаних вище (коли під час процедури задіяна певна речовина, що наноситься на шкіру), відомі також фізичні (очищення шкіри за допомогою ультразвуку та лазеру) та механічні процедури (з використанням щіток-броссажу, вакууму та мікрошліфовки).
Мало просто очистити обличчя – важливо створити для шкіри всі умови для регенерації, адже без цього вона не виглядатиме здоровою. В залежності від проведеної процедури, косметолог може порекомендувати придбати ампули глибокого зволоження або пройти курс масажу. Все це – задля живлення, зволоження та відновлення шкірно-сального балансу.
До речі, зважившись на серединний та глибинний пілінг, будьте готові певний час провести в стаціонарі – такі процедури вимагають періоду реабілітації під наглядом професіоналів.
Так як видів процедур, а також задач, які вони вирішують, буває дуже багато, то й вартість сеансу пілінгу може бути різною, починаючи з 120 гривень і закінчуючи 3,5 тисячами. А найпопулярніші процедури вартують: відбілювання обличчя – близько 600 гривень, очищення проблемної шкіри – 500-700 гривень, серединний ТСА – 1100-1800 гривень (тільки обличчя). Дорожче за все очистити спину – вартість такої хімічної процедури досягатиме 3,6 тисяч гривень.
Про чудесні можливостях пілінгів, я думаю, чули всі. Мені захотілося спробувати поверхневий, все-таки більш серйозні в моєму віці ще рано. Робила восени, косметолог порадила дві процедури. Загалом, складного тут нічого немає: наносять спочатку пілінг, а потім маску. Сильної стягнутості і лущення не виникає, зате шкіра, очищена від ороговілого шару, стає рівніше і чистіше.
Я робила серединний пілінг ТСА. Начитавшись у відгуках про сильний біль, морально приготувалася стійко терпіти, але все виявилося не так страшно. Після процедури обличчя не опухло, хоча й почервоніло, додому їхала на таксі. Лущення почалося на третій день, стільки ж знадобилося, щоб воно закінчилося. Підсумок першої процедури: трохи згладилися рубці, пори стали вуже, а колір обличчя - рівніше.