Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Як часто можна робити пілінг обличчя?

Пілінг обличчя - косметологічна процедура з очищення шкіри, видалення ороговілих клітин, пігментних плям, рубців, шрамів і зморшок.

Професійний пілінг (фізичний, механічний або хімічний) з високою точністю впливає на шари епідермісу, відновлює живлення тканин, їх регенерацію, покращує колір обличчя.

На цій сторінці ми відповімо на поширене запитання наших клієнток, які цікавляться, як часто можна робити пілінг.

Отже, як часто рекомендується робити пілінг?

Звикання до компонентів процедури не відбувається, тому частота пілінгу визначається потребами кожної окремо взятої проблеми: поліпшити колір обличчя можна і одноразовим механічним очищенням, а видалення рубців потребують систематичного хімічного пілінгу різними групами препаратів.

Оптимальна частота процедур:

  • для поверхневого пілінгу – 1-2 рази на тиждень;
  • серединного – 1-2 рази на місяць;
  • глибокого - до 3 раз на півроку.

Кожна процедура повинна проводитися під наглядом фахівця - косметолог стежить за станом шкіри, її реакцією на компоненти, регулює тривалість сеансу і визначає, як часто потрібно буде робити пілінг надалі.

З якими процедурами його можна поєднувати?

Для максимального ефекту пілінг обличчя суміщають з біоревіталізацією та озонотерапією. Біоревіталізацію проводять препаратами на основі гіалуронової кислоти, мікроін'єкції сприяють швидкому відновленню епідермісу.

Озонотерапія застосовується для зняття запальних процесів і досягнення антибактеріального ефекту, поліпшення кровообігу і обміну речовин в клітинах.


Можливо, вас також зацікавить
Процедура чищення обличчя, в ході якої усувають верхній шар шкіри, тим самим активізуючи процес регенерації. Підходить д...
М'яке чищення обличчя, яка підійде навіть пацієнтам з дуже чутливою шкірою. Усуває ороговілі клітини шкіри, розгладжує р...