Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Дермабразія

Процедура чищення обличчя, в ході якої усувають верхній шар шкіри, тим самим активізуючи процес регенерації. Підходить для усунення гіперпігментації, нерівностей, татуювань, судинних зірочок.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 10-30 хвилин
Рекомендована кількість процедур: від 1 до 6
Період відновлення: від 5 до 20 хвилин
Обладнання: Dermabrasion
Ціна: 490 гривень

Дермабразія - це м'яке шліфування поверхні шкіри, сучасна методика її очищення. Дермабразія дозволяє:

  • вирівняти поверхню шкіри та освіжити її;
  • прибрати небажану пігментацію;
  • видалити плями і рубці після акне, травм, операцій, опіків;
  • вирівняти колір обличчя і простимулювати відновні процеси в ній.

Апаратів для шліфування шкіри багато, але найделікатніші на наш день - ті, які оснащені головкою з алмазним напиленням, яка неймовірно м'яко, але ефективно видаляє поверхневий шар відмерлих клітин шкіри та вирівнює зморшки, рубці і шрами. Результати можна побачити вже після першої процедури шліфування: шкіра стає свіжішою, дрібні зморшки та нерівності розгладжуються. Для більш суттєвого ефекту, наприклад, для розгладження келоїдних рубців потрібен певний час, терпіння і курс з кількох процедур. Але головне - те, що шліфування шкіри - це не тільки її поверхневе очищення і вирівнювання.

Гарні відгуки отримала дермабразія шкіри обличчя після опіків та при кератозі (стані, що супроводжується посиленим поділом клітин шкіри і їх відмиранням).

Дермабразія стимулює процеси вироблення в товщі шкіри білків, відповідальних за її пружність: еластину і колагену.

Після курсу дермабразії, тривалість якого визначається лікарем-косметологом індивідуально, досягається стійкий ефект омолодження.

Важливо, щоб між процедурами шліфування проходив деякий час (1-2 тижні), протягом якого шкіра буде поступово відновлюватися.

Дермабразія безболісна і не вимагає ні спеціальної підготовки до процедур, ні подальшої реабілітації, треба лише обмежити перебування на сонці протягом 2-3 тижнів після процедури.

Фото «до» та «після»
Можливо, вас також зацікавить
М'яке чищення обличчя, яка підійде навіть пацієнтам з дуже чутливою шкірою. Усуває ороговілі клітини шкіри, розгладжує р...
В наш час поява розтяжок на тілі значить неможливість носити велику кількість модного одягу. Так, стриї на стегнах приму...
Статті на тему
Рубці на шкірі мають різне походження, але в більшості випадків їх усунення можна домогтися за допомогою косметологічних...
Пілінг обличчя - косметологічна процедура з очищення шкіри, видалення ороговілих клітин, пігментних плям, рубців, шрамів...