Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Мікродермабразія

Мікродермабразія - м'яке шліфування шкіри апаратом з алмазної насадкою, яка вирівнює колір шкіри, покращує колір обличчя, а при проходженні курсу згладжує вугрові рубці та усуває темні пігментні плями.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 10-15 хвилин
Рекомендована кількість процедур: від 1 до 6
Період відновлення: від 5 до 20 днів
Обладнання: Easy Peel
Ціна: 560 гривень

Мікродермабразія, або шліфування шкіри обличчя - це сучасний делікатний спосіб очищення та вирівнювання поверхні шкіри і стимуляції її відновлення.

За допомогою мікродермабразії видаляється шар відмерлих клітин з поверхні шкіри. За своєю суттю це значно вдосконалений механічний пілінг обличчя. Одним з найдосконаліших і м'яких способів шліфування обличчя вважається алмазна мікродермабразія, в ході якої шар відмерлих клітин видаляється за допомогою шліфовки шкіри мікрокристалами.

Ефект шліфування

Алмазна мікродермабразія дозволяє вирішити відразу безліч проблем:

  • розгладити неглибокі мімічні зморшки;
  • вирівняти колір обличчя;
  • видалити плями та рубці після вугрового висипу (постакне);
  • позбавити від пігментних плям і шрамів після травм або операцій.

Вже після першої процедури результат вас порадує: колір обличчя стане більш рівним, шкіра розгладиться та посвіжішає. Курс з декількох процедур алмазного шліфування завжди позбавить від серйозних косметичних проблем, впоратися з якими ще недавно було досить важко. Але головне в цій процедурі те, що її ефект не зводиться до одного лише очищення шкіри.

Мікродермабразія запускає процеси регенерації шкіри, вироблення в ній білків, відповідальних за пружність і гладкість - колагену та еластину.

Для досягнення стійкого омолоджуючого ефекту мікродермабразія повинна проводитися курсом, тривалість якого визначається індивідуально. При цьому між процедурами шліфування повинно проходити не менше тижня: за цей час шкіра повинна встигнути повністю відновитися. Процедура алмазного шліфування шкіри абсолютно безболісна і не потребує спеціальної підготовки, а після мікродермабразії можна буде відразу ж повернутися до звичних справ.

Єдине, про що слід пам'ятати: після мікродермабразії потрібно відмовитися від солярію та постаратися звести до мінімуму перебування на сонці. Протипоказань до проведення мікродермабразії практично немає, окрім купероза (судинних зірочок) і надмірної чутливості шкіри.

Фото «до» та «після»