Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Хімічний пілінг

Вирішивши намалювати картину, все зайве з листка можна стерти за допомогою гумки. Ну, а якщо природа «намалювала» щось не те на нашому обличчі, замість гумки виступить хімічний пілінг – він зітре і пігментні плями, і рубці, і постакне.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 15-30 хвилин
Рекомендована кількість процедур: 5-10
Період відновлення: 1-2 тижні
Обладнання: Nova X8

Хімічний пілінг – це видалення верхніх шарів шкіри (і їх фізіологічне відновлення як наслідок) за допомогою спеціально підібраних хімічних засобів. В основному йдеться про шкіру обличчя, хоча цю процедуру можна провести і для тіла (шиї, зони декольте та кистей – тобто, відкритих ділянок). Ефект від хімічного пілінгу: стимуляція захисної реакції організму, завдяки чому у дермі посилюється вироблення еластину, колагену та гіалуронової кислоти. Це підвищує тонус шкіри, вирівнює її, розгладжує зморшки, а також стирає пігментні плями та рубці.

Процедура хімічного пілінгу

Види хімічних пілінгів

В залежності від глибини проникнення кислоти, всі хімічні пілінги можна розділити на три типи.

Поверхневий пілінг. До цієї категорії відносяться мигдалевий, піровиноградний, а також пілінг гліколевою кислотою. Такі процедури допомагають при корекції невеликих зморшок або неглибокої пігментації - до речі, вони добре підійдуть і як профілактична міра проти цих ознак старіння. Якщо ж говорити про вплив на шкіру тіла, поверхневі хімічні пілінги допомагають прибрати стриї.

Серединний. До таких процедур можна віднести хімічні пілінги Джесснера або ТСА. Такі препарати проникають на епідермальний шар шкіри, не даючи жодних шансів глибоким рубцям або зморшкам.

Глибокий пілінг. Препарати такого типу проникають через весь епідерміс до базальної мембрани. Наприклад, ідеться про феноловий пілінг, котрий забезпечує найбільш стійкий результат очищення і омолодження дерми.

Як проходить ця процедура

Так як пілінг кислотами – це доволі радикальний вплив на шкіру, проводити його допустимо тільки в умовах косметологічного кабінету і руками досвідченого фахівця. Перед самою процедурою має відбутися огляд, від час якого лікар оцінить стан шкіри, а також призначить необхідну домашню підготовку (наприклад, нанесення слабкого гліколевого розчину).

Як роблять хімічний пілінг? Спочатку йде очищення та знежирення шкіри. Після цього препарат рівномірно наносять на підготовлену шкіру, витримують певний час (це може бути як кілька хвилин, так і 8 годин), ретельно видаляють та обробляють обличчя постпілінговим засобом, що нейтралізує кислоту. А, так як всі види хімічного пілінгу – це контрольоване обпікання шкіри, то не дивуйтесь, відчувши печіння.

До речі, одного сеансу часто буває замало – більшості пацієнтів рекомендують повернутися до салону ще до чотирьох разів з інтервалами від 10 днів до кількох місяців.

Відгуки про хімічний пілінг

Леночка, 30 років

За допомогою хімічного пілінгу позбувалася слідів від вугрів. Ситуація була досить неприємна. Нерівність до кінця не вдавалося замаскувати ніякими тональними засобами. Після кількох процедур стало видно результат. Зараз продовжую регулярно ходити до фахівця. Сподіваюся, з часом шкіра стане абсолютно гладкою.

Тома, 23 роки

Позбувалася постакне за допомогою хімічного пілінгу. Процедура трохи болюча, але результат того вартий. До початку курсу на обличчі було видно горби, нерівності, періодично з'являлися почервоніння. Тепер шкіра розгладилася, ніби нічого й не було. Раджу спробувати хімічний пілінг тим, хто страждає від вугрів, особливо якщо косметичні засоби не допомагають.

Протипоказання:

  • порушення цілісності шкіри,
  • інфекційні процеси на обличчі,
  • перебування на сонці (або в солярії) менш ніж за 2 тижні до процедури,
  • схильність до утворення колоїдів,
  • алергічні дерматози,
  • прийом імунодепресантів,
  • вагітність, період лактації.

Ціна хімічного пілінгу

Вартість процедури залежить від виду препарату, який косметолог наноситиме на ваше обличчя. Так, найдоступнішим буде сеанс мигдалевого, саліцилового та альфа-пілінгу – від 300 гривень (щоправда, сеансів може знадобитися кілька). А от найдорожчим можна назвати такий тип хімічного пілінгу, як ретиноєвий. За цю довготривалу процедуру варто заплатити близько 1,5 тисячі гривень.

Фото «до» і «після»

Хімічний пілінг

Після хімічного пілінгу
Можливо, вас також зацікавить
Процедура чищення обличчя, в ході якої усувають верхній шар шкіри, тим самим активізуючи процес регенерації. Підходить д...
М'яке чищення обличчя, яка підійде навіть пацієнтам з дуже чутливою шкірою. Усуває ороговілі клітини шкіри, розгладжує р...
Статті на тему
Позбутися розтяжок можна завдяки сучасним методикам косметології. Однією з них є пілінг. ...
Рубці на шкірі мають різне походження, але в більшості випадків їх усунення можна домогтися за допомогою косметологічних...