Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Чи допоможе хімічний пілінг прибрати розтяжки?

Позбутися розтяжок можна завдяки сучасним методикам косметології. Однією з них є пілінг.

Термін «розтяжки» говорить нам швидше про причину, що викликала проблему, ніж про її суть. Коли шкіра на якій-небудь ділянці тіла довго перебуває натягнутою, у дермі (середньому шарі) виникають локальні розриви. Саме ці розриви ми спостерігаємо на шкірі у вигляді смужок, що виділяються кольором і текстурою.

Найчастіше розтяжки формуються на животі після вагітності та пологів, на грудях після годування малюка або на інших частинах тіла після різкого схуднення.

Так як розриви у дермі не здатні зростатися, прибрати розтяжки повністю дуже важко. Однак косметологія пропонує ефективні процедури, які зроблять розтяжки практично непомітними.

Одна з таких процедур — хімічний пілінг.

Хімічний пілінг при боротьбі з розтяжками

Активним компонентом хімічного пілінгу є кислота. За типом кислот розрізняють велику кількість різновидів хімічних пілінгів.

Трихлороцтовий хімічний пілінг зазвичай застосовують саме проти розтяжок. Залежно від концентрації трихлороцтової кислоти, хімічний пілінг може бути поверхневим (при свіжих, нещодавно набутих розтяжках) або серединним (при давнішніх розтяжках).

Хід процедури:

  1. Очищення шкіри відповідно до її типу.
  2. Знежирення шкіри спеціальним лосьйоном.
  3. Нанесення на зону розтяжок засобу для хімічного пілінгу. Препарат залишається на шкірі протягом декількох хвилин. У цей час може виникнути відчуття несильного печіння. Процедура не передбачає анестезії, тому доводиться потерпіти.
  4. Коли поверхня шкіри, що знаходиться під дією препарату, покривається білою плівкою, косметолог наносить нейтралізатор, а потім видаляє препарат вологим спонжем.
  5. Процедура завершується нанесенням захисного крему.

Після хімічного пілінгу протягом тижня відбувається інтенсивне лущення обробленої зони. Коли лущення закінчується, ми бачимо оновлену шкіру - молоду, гладеньку, зволожену, що має здоровий колір. Колір і текстура розтяжок у результаті даного виду хімічного пілінгу наближаються за кольором і текстурою до здорової шкіри, і розтяжки стають менш помітні.

Хімічний пілінг не тільки оновлює шкіру, але й стимулює зростання колагенових волокон, тобто запускає процес внутрішнього омолодження тканин. Тому ефект від процедури має властивість поступово наростати.

Для того, щоб отримати стійкий результат згладжування розтяжок, зазвичай потрібно зробити від 3-х до 5-ти хімічних пілінгів з інтервалом в 3-4 тижні.


Можливо, вас також зацікавить
Вугрі можна назвати проблемою покоління, так як важко знайти людину, котра б не стикалася з висипом у підлітковому віці....
В наш час поява розтяжок на тілі значить неможливість носити велику кількість модного одягу. Так, стриї на стегнах приму...