Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Як вирівняти обличчя від рубців?

Рубці на шкірі мають різне походження, але в більшості випадків їх усунення можна домогтися за допомогою косметологічних процедур.

Способи вирівнювання шкіри від рубців

Найбільш ефективні способи:

  • пілінги,
  • ін'єкції гіалуронової кислоти,
  • лазерна шліфовка.

Пілінги допомагають позбутися рубців, утворених висипом вугрів, інфекційними захворюваннями (вітряною віспою, кором) і розтяжками через нестачу колагену, тобто нормотрофічних та гіпотрофічних рубців.

При цьому вид пілінгу (хімічний, фруктовий, ТСА, пілінг Джесснера) підбирає виключно спеціаліст – лікар-косметолог або дерматолог.

Ін'єкції гіалуроновою кислотою або мезотерапія впливають на шкіру завдяки стимуляції рефлексогенних зон і активних компонентів препаратів.

Для усунення рубців використовують напівпостійні та постійні шкірні ін'єкції - наповнювачі, що включають мікросферні частинки, антиоксиданти і ферменти.

Мезотерапія ефективна на ранніх стадіях, коли в тканинах ще досить колагену і клітинних елементів. Процедура здатна зробити рубець більш еластичним і знизити його щільність.

Лазерна шліфовка дозволяє розгладжувати рубці і робити їх непомітними практично на будь-якій стадії формування. Промінь заданої хвилі направляється на проблемну ділянку шкіри і з високою точністю висушує клітини, стимулюючи їх відторгнення шар за шаром. Лазер не торкається здорової тканини і не викликає опіків.

Можливо, вас також зацікавить
Процедура чищення обличчя, в ході якої усувають верхній шар шкіри, тим самим активізуючи процес регенерації. Підходить д...
М'яке чищення обличчя, яка підійде навіть пацієнтам з дуже чутливою шкірою. Усуває ороговілі клітини шкіри, розгладжує р...