Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Ретиноєвий пілінг

У віці від 35 років потрібен інтенсивний догляд за шкірою, оскільки в цей час у багатьох жінок вже починають з'являтися зморшки. Усунути їх можна ретиноєвої кислотою, яку використовують для проведення ретиноєвого пілінгу.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 30 хвилин
Рекомендована кількість процедур: від 2 до 3
Період відновлення: від 5 до 14 днів
Обладнання: ретиноєова кислота
Ціна: 580 гривень

Ретиноєвий пілінг - це методика очищення поверхні шкіри від постарілих клітин за допомогою засобу на основі ретиноєвої кислоти. Ретиноїди - це хімічні аналоги вітаміну А (ретинолу), тому нерідко цей пілінг називають ретиноловим. А завдяки інтенсивному жовтому кольору препарату для пілінгу, процедура отримала ще одну свою назву: жовтий пілінг.

Ретиноловий пілінг необхідний жінкам зі зрілою шкірою, він проводиться у віці від 35 до 55 років. Втім, більш молодий вік - не протипоказання для жовтого пілінгу, якщо на шкірі є виражена пігментація, рубці та плями від акне, зморшки, вугрі, якщо розширені і забиті пори.

Позитивні сторони ретиноєвого пілінгу:

  • безпека - ретиноєва кислота впливає на організм подібно до вітаміну А;
  • щадний вплив - в ході процедури здійснюється вплив тільки на поверхневий шар шкіри, її "старі" клітини, що абсолютно безпечно для організму;
  • ефективність - незважаючи на делікатний вплив, ефект ретиноєвого пілінгу вражає і тримається досить довго, до 4 місяців;
  • швидке відновлення - лущення на шкірі припиняється через півтора-два дні;
  • відсутність сезонних обмежень - якщо більшість пілінгів можна використовувати тільки в осінньо-зимовий період, то ретиноєвий пілінг проводиться в будь-який час року.

Тривалість ретиноєвого пілінгу

Тривалість процедури може розрізнятися залежно від концентрації ретиноєвої кислоти в гелі для пілінгу. Частіше косметологи рекомендують більш щадний варіант: нанесення м'якого гелю на тривалий час (до 12 годин), завдяки чому забезпечується максимально делікатний вплив на шкіру і одночасно зводиться до мінімуму дискомфорт при процедурі.

Пілінг безболісний, але в окремих випадках (частіше при використанні концентрованих препаратів) можливо досить відчутне печіння. Після того, як гель буде змитий, наноситься спеціальний постпілінговий крем.

Ретиноєвий пілінг можна проводити під час вагітності та годування груддю, при алергії на вітаміни А і С, індивідуальній непереносимості препарату, важких хронічних захворюваннях та наявності пошкоджень на шкірі в зоні впливу препарату.

Фото «до» і «після»