Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Чим відрізняється скраб від пілінгу?

Суть пілінгу і скрабу - в позбавленні шкіри від ороговілого шару епідермісу. Але в чому їх відмінності?

Глибоке очищення шкіри з відлущуванням ороговілих клітин - основа догляду, адже дихаюча, свіжа шкіра більш сприйнятлива до косметичних засобів і косметологічних процедур.

Якісний догляд за шкірою передбачає використання в домашніх умовах скрабу 1-2 рази на тиждень, а приблизно раз на місяць - проведення пілінгу у косметолога. Чому ця схема вважається оптимальною, і чим відрізняється скраб від пілінгу?

Скраб

Скраб - це гель або крем, який містить тверді мікрочастинки, натуральні або синтетичні.

Кремова основа скрабу розм'якшує шкіру і розкриває пори, а тверді мікрочастинки виконують функцію механічного відлущування. Скраб наносять на зволожену шкіру, легко масажують, а потім - змивають водою. Після такої процедури шкіра виглядає значно посвіжілою, а також очищеною від чорних крапок.

Скраби для обличчя і тіла, для кожного типу шкіри, доступні як в магазинах косметики, так і в аптеках. Присутні скраби і в лініях професійної косметики.

Пілінг - поняття широке, воно об'єднує велику групу процедур, що націлені на видалення верхнього шару епідермісу.

Пілінги класифікують за кількома ознаками:

  • за інтенсивністю: поверхневий, серединний, глибокий;
  • за механізмом впливу: хімічний, механічний (дермабразія), лазерний, ультразвуковий, кріопілінг;
  • за технікою виконання: ручний та апаратний.

У свою чергу хімічні пілінги розрізняють залежно від активного компонента на: гліколевий, ретиноєвий, мигдалевий, молочний, піровиноградний та інші.

Пілінг - унікальна процедура, яка крім глибокого очищення шкіри вирішує ряд інших серйозних проблем, а саме:

  • інтенсивне омолодження шкіри, підвищення еластичності та пружності;
  • усунення видимих судин і пігментних плям;
  • лікування акне і постакне;
  • розгладження зморшок і видалення шрамів.

Яке оптимальне застосування скрабів і пілінгів?

Як ми бачимо, в основі скрабу і пілінгу - одна і та ж ідея поліпшення стану шкіри шляхом звільнення від непотрібних відмерлих клітин. Тільки ідея ця отримала різний розвиток. В результаті - маємо два дієвих прийоми догляду за шкірою. Їх можна застосовувати і поодинці, але найбільш ефективне – саме поєднання даних прийомів, воно допоможе зберігати здоров'я та молодість шкіри довгі роки.

Таким чином, скраб рекомендується для домашнього догляду, в той час як пілінг - виключно салонна процедура, яку проводить професіонал (самостійне виконання пілінгу може призвести до негативного результату). Для того, щоб вибрати правильний скраб і тип професійного пілінгу, що найкращим чином підходить саме вам, запишіться на консультацію до косметолога!