Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Чи можлива чистка обличчя при вагітності?

Чи варто під час вагітності відмовлятися від косметологічних процедур, зокрема від чистки обличчя?

При нормальному перебігу вагітності молоді жінки охоче зберігають соціальну активність, ходять на роботу, відвідують театри, музеї, виставки та концерти. А щоб під час таких візитів леді при надії відчували себе як і раніше елегантно, модельєри створюють спеціальний одяг для вагітних, який підкреслює особливу чарівність майбутніх матусь.

Але що робити з обличчям? Вагітність відбивається на стані шкіри, причому не завжди сприятливо. Бурхливі гормональні процеси в організмі вагітної жінки часто призводять до підвищення жирності шкіри, утворення комедонов і прищиків. До того ж, багато косметики тепер під забороною — щось через хімічний склад, а щось – через ризик алергії або токсикоз. Дуже хочеться зробити чистку!

Чи можна робити чистку обличчя при вагітності?

Так! Причому не тільки можна, а й варто, адже це дуже корисно.

Коли майбутня мама прекрасно виглядає, задоволена собою і не засмучується через такі дрібниці, як висипання на чолі, дитинка розвивається у комфорті і позитиві, що дуже важливо для її здоров'я.

При вагітності можна робити тільки певні види гігієнічної чистки обличчя, що задовольняють наступним вимогам:

  • безболісність (адже сильні больові відчуття можуть викликати скорочення матки);
  • безпека для організму;
  • косметичні препарати, що застосовуються при чищенні, повинні бути натуральними і гіпоалергенними.
Чистка вакуумом

Вакуумна чистка обличчя однозначно задовольняє всі дані вимоги. Вакуумна чистка – це апаратна процедура. Забруднення видаляються з пор за допомогою порожнистої трубочки, усередині якої створюється розрядження. При контакті насадки зі шкірою вміст пор витягується назовні і осідає на стінках трубки.

Чистка ультразвуком

Ще один спосіб чистки обличчя, який ми можемо рекомендувати при вагітності - ультразвукова чистка, але тут необхідно мати на увазі таку обставину: апарат для ультразвукової чистки створює певне випромінювання. Інтенсивність випромінювання менша, ніж у апарату УЗД, але в жодному разі не можна робити процедуру, не отримавши дозволу у лікаря-гінеколога, котрий стежить за перебігом вашої вагітності.

Брашинг

При вагітності доречно вдатися до полегшених варіантів чистки обличчя. Звільнити шкіру від верхнього шару ороговілих клітин можна за допомогою брашингу. Брашинг — це кругла обертова щіточка. Брашинги бувають різних діаметрів і різної твердості - для кожної зони на обличчі відповідно.

Кріомасаж

Якщо майбутню маму турбують прищики на обличчі, можна їх підсушити, а заодно стягнути розширені пори і освіжити колір обличчя, зробивши кріомасаж рідким азотом.

Отже, робимо висновок: чистка обличчя при вагітності не тільки можлива, і й корисна, але дуже важливо відповідально поставитися до вибору процедури.

Можливо, вас також зацікавить
Вугрі можна назвати проблемою покоління, так як важко знайти людину, котра б не стикалася з висипом у підлітковому віці....
Чистота тіла захищає нас від різних хвороб. Ну, а якісне очищення шкіри стане запорукою нашої молодості та краси… Звісно...