Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Чи можна палити після ринопластики?

На сьогодні вже, мабуть, не залишилося людей, котрі б не чули про шкоду паління. Якщо ви вирішили зробити корекцію носа, це буде дуже серйозним приводом для того, щоб позбутися шкідливої звички.

Ринопластика - дуже поширена пластична операція, котра виконується як за медичними показаннями, так і за бажанням пацієнта, котрий вирішив зробити свій образ більш естетичним.

Ринопластика передбачає непростий і доволі тривалий (до року) період реабілітації, коли пацієнт повинен дотримуватися певних правил і обмежень, щоб уникнути можливих ускладнень (дотримуватися дієти, остерігатися травм, уникати переохолодження і перегріву організму, тощо).

Одним із категоричних «не можна» після пластики носа всі лікарі називають куріння.

Куріння і ринопластика

Крім того що паління взагалі дуже сильно шкодить здоров'ю, слід зазначити конкретні причини заборони куріння перед операцією ринопластики:

  • куріння знижує імунітет, послаблює захисні функції організму;
  • присутність нікотину в крові викликає звуження судин і підвищення артеріального тиску. Ринопластика в такій ситуації може мати негативні наслідки;
  • інтенсивне куріння є чинником, що підсилює набряки тканин і синці, які і так неминучі після операції пластики носа.

Для того, щоб ринопластика пройшла успішно і без ускладнень, потрібно припинити куріння мінімум за місяць до операції. Якщо однієї сили волі недостатньо, суттєво допомогти може електронна сигарета.

У випадку, якщо пацієнту складно самому відмовитися від куріння, слід звернутися до фахівця.

А з яких причин не можна палити після ринопластики?

В першу чергу, хороший імунітет і нормальний тиск потрібні пацієнтові не тільки заради успішної операції, але і в подальшому житті.

А крім того, слід знати, що нікотин перешкоджає швидкому загоєнню тканин - це особливо важливо після операції. Так відбувається тому, що обмежений приплив крові при звуженні судин не забезпечує тканинам достатньої кількості кисню.

Паління після ринопластики може призвести до серйозного ускладнення – некрозу (відмирання) тканин. До цього потрібно ставитися дуже уважно, адже мова йде про обличчя.

Якщо для людини дійсно важлива корекція носа, то ринопластика може не лише зробити обличчя привабливішим та додати людині впевненості в собі, а ще й послужити хорошою мотивацією для того, щоб назавжди розпрощатися зі шкідливою звичкою!