Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Старечі пігментні плями. Як позбутися?

Кожна жінка бажає виглядати привабливо в будь-якому віці. Проте з часом цьому можуть перешкодити старечі пігментні плями. Як від них позбутися?

У зрілому віці (як правило, після 50-ти) на обличчі і руках виникають пігментні плями. Їх поява - наслідок того, що в організмі відбуваються вікові зміни обмінних процесів білку меланіну. Старечі пігментні плями не є хворобою шкіри, а тільки косметичним недоліком. Сучасна косметологія пропонує процедури для позбавлення від них:

  • пілінги,
  • лазерне шліфування.

Пілінги для видалення пігментації

У разі виникнення старечих пігментних плям найбільш ефективні ультразвукові та хімічні пілінги.

Ультразвуковий пілінг

Ультразвуковий пілінг - апаратна процедура.

Шкіру, зволожену спеціальним асептичним лосьйоном, обробляють лопаткою, котра вібрує з частотою ультразвуку. Після пілінгу накладають зволожуючу маску.

Відчуття легкого поколювання під час процедури не доставляє дискомфорту. Шкіра після сеансу УЗ-пілінгу не виглядає роздратованою – легке почервоніння швидше сприймається як рум'янець.

Хімічний пілінг

Активним компонентом процедури є кислотовмісний препарат. Останні розрізняються за типом кислоти та її концентрації – це дає змогу проводити хімічні пілінги різної інтенсивності.

На знежирену спеціальним лосьйоном шкіру наносять препарат для хімічного пілінгу на кілька хвилин. Після цього препарат нейтралізують і видаляють. Завершують процедуру заспокійливою маскою.

Для позбавлення від старечих пігментних плям потрібно курс пілінгів, тривалість та інтенсивність якого залежить від вираженості плям і динаміки їх зникнення.

Позбавлення від старечих плям за допомогою лазерного шліфування

Лазерна шліфовка шкіри являє собою випаровування поверхневого шару під впливом лазера.

Тривалість процедури зазвичай становить 15-20 хвилин. Невелике почервоніння проходить через тиждень.

Лазерна шліфовка безпечна, тому що глибина впливу строго контролюється.

Для того, щоб позбутися від старечих пігментних плям, зазвичай достатньо 2-3 процедури.

Домашні засоби

У домашніх умовах повністю позбавитися від старечих пігментних плям неможливо, але можна їх освітлити. Для цього підійдуть відвар петрушки, сік лимона і огірка. Слід також вживати достатню кількість вітамінів групи B і C.

Кращою профілактикою старечих пігментних плям є відмова від сильної засмаги вже в молодому віці.