Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Чи безпечна озонотерапія при вагітності?

Озонотерапію під час вагітності проводять шляхом внутрішньовенного крапельного введення озонованого розчину, збагаченого киснем.

Користь озонотерапії обумовлена її властивостями покращувати загальне самопочуття, оздоровлювати організм, боротися з інфекціями, зміцнювати нервову систему та імунітет, а в період вагітності активізувати кровообіг до плаценти, пригнічувати больові відчуття, пов'язані з виношуванням плоду, знижувати загрозу викидня і низької пологової діяльності.

Показання до процедури

Основні показання до проведення озонотерапії при вагітності:

  • відчуття болю в суглобах і поперековому відділі хребта;
  • постійна втома;
  • безсоння;
  • швидкий набір ваги;
  • депресивна пригніченість.

Озонотерапія досить часто дозволяє обходитися без знеболюючих препаратів або багаторазово знижувати їх дозування, уникати прийому антибіотиків, боротися з застудними захворюваннями та інфекціями.

Флебологи рекомендують озон у якості профілактики варикозного розширення вен, кардіологи - стенокардії та аритмії, неврологи - остеохондрозу, вегетосудинної дистонії і захворювань, пов'язаних з порушеннями мозкового кровообігу.

Чи можна проводити процедуру озонотерапії при вагітності?

Однозначно, так. При наявності захворювань внутрішніх органів озонотерапія вагітним проводиться за особливою схемою, в поєднанні з медикаментозним лікуванням.

Остаточні показання, тривалість і кількість процедур визначає тільки лікар (акушер-гінеколог або озонотерапевт), виходячи з очікуваного ефекту і користі для майбутньої матусі та дитинки.


Можливо, вас також зацікавить
Однією з ознак краси більшість із нас вважає здорову, чисту шкіру. При появі будь-яких недоліків на обличчі жінки тут же...
Розширені судини, котрі з’являються на шкірі обличчя тонкою сіткою капілярів, мають назву купероз. Він може виглядати і ...