Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Що краще: лазерна епіляція чи фотоепіляція?

Серед величезного вибору процедур, спрямованих на боротьбу з небажаним ростом волосся, апаратна епіляція вважається найефективнішою і найбезпечнішою.

Залишається визначитися з методом впливу, тобто вибрати, котра з процедур буде більш результативною саме у вашому випадку — лазерна епіляція чи фотоепіляція.

Що ефективніше: лазерна чи фотоепіляція?

Щоб зрозуміти, що ефективніше впливає на небажане волосся, лазерна епіляція чи фотоепіляція, зупинимося докладніше на кожному з видів процедури.

Лазерна епіляція — спосіб видалення небажаного волосся на обличчі і тілі спрямованим світлом лазера інтенсивної дії. Різні лазери мають різні характеристики випромінювання, тому підбираються індивідуально за типом шкіри і кольором волосся.

Фотоепіляція — процедура аналогічної дії, проте проводиться вона за допомогою світлового випромінювання підвищеної потужності. Фізична складова цього способу налаштовується індивідуально, діапазон світлових хвиль становить від 560 до 1200 нм.

Відмінності методів:

  • робоча голівка апарату фототерапії має велику площу, тому вплив на фолікули менш інтенсивний;
  • для лазерної епіляції потрібна менша кількість процедур;
  • для кожного типу волосся використовується окрема лазерна установка, фотопроцедура більш універсальна і коригується тільки настройками.

Що ж усе-таки краще?

В цілому, по кінцевому результату методики схожі, відмінності можуть полягати лише в апаратній складовій, кількості та тривалості процедур. Але перед вибором потрібно проконсультуватися з фахівцем і підібрати процедуру відповідно до індивідуальних особливостей вашої косметичної проблеми.


Можливо, вас також зацікавить
Фотоепіляція – це процес видалення небажаного волосся на тілі та обличчі за допомогою спеціального обладнання, яке діє, ...
Сучасна апаратна косметологія пропонує ряд ефективних процедур, які дозволяють позбутися від небажаних волосся на тілі т...