Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Епіляція зони бікіні

Чи варто проводити епіляцію зони бікіні самостійно в домашніх умовах, якщо краще звернутися в салон і довіритися професіоналам? Факти говорять самі за себе.

У сучасні стандарти краси не входить наявність зайвого волосся, яке виходить за межі окреслених брів або рівної зони бікіні. Гоління, креми і воскові смужки дозволяють на час позбутися цієї проблеми. Однак, через день - два тижні вони з'являються знову. Епіляція зони бікіні за допомогою сучасних технологій дозволяє позбутися волосся на тривалий час або назавжди.

Види інтимної епіляції

Видалення волосся прийнято ділити на два види:

  • поверхневе;
  • глибоке.

Поверхнева епіляція зони бікіні припускає часткове видалення для додання рівної окресленої форми або створення малюнка над вагіною.

Глибока епіляція бікіні означає повне видалення всієї рослинності на лобку і в промежині.

Способи епіляції в інтимній зоні

Існує кілька способів позбавлення від зайвого волосся:

  • за допомогою лазера;
  • фотоепіляція;
  • технологія ваксинг (за допомогою гарячого воску).

Інтимна епіляція глибокого бікіні може бути здійснена кожним із зазначених методів.

Чи є больові (неприємні) відчуття від епіляції вдома

Процедура видалення волосся в зоні статевих губ, лобка, сідниць і промежини не може відбуватися безболісно. Оскільки ці ділянки шкіри дуже чутливі. Особливо це актуально в домашніх умовах, де відсутні необхідні знеболюючі апарати та засоби.

Однак, сучасні методи дозволяють звести больові відчуття до мінімуму. У салоні ділянку волосся, якому надається оригинальна форма або здійснюється повне видалення, попередньо підготовлюється одним із способів:

  • розпарювання;
  • нанесення спеціальних кремів;
  • розпорошення спрею;
  • використання анестетиків.

Де робити глибоку епіляцію: вдома чи в салоні

Як відомо, здійснення будь-якої справи варто довіряти професіоналам. Ідеально провести процедуру в домашніх умовах практично неможливо, особливо якщо це стосується повного видалення волосся над вагіною і в промежині. Не все доступно для очей, зручно достати руками і не завжди безболісно. Самостійне видалення може призвести до подальших ускладнень, таких, як роздратування, вросле волосся і т.д. Неможливо виконати на досить професійному рівні й інтимну стрижку. Якщо врахувати невисоку вартість процедури з урахуванням якості і тривалості досягнутого еффекта, стає цілком зрозуміло, чому багато жінок воліють доглядати за цією ніжною зоною в салонах краси.

Вартість лазерної епіляції в зоні бікіні

Відвідуючи салон ви звертаєте увагу на цінник? Яким чином ви оцінюєте прийнятну вартість? За наявністю грошей у гаманці? Якщо так, то це зовсім невірно!

Щоб визначити, скільки коштує лазерна епіляція інтимної зони бікіні для вас, необхідно підрахувати скільки коштів ви витрачаєте на цю процедуру в місяць. А потім помножити цю суму на 60. Шістдесят місяців або до п'яти років зберігається ефект від проведення лазерної процедури. Це більш 1800 днів і ночей гладкої шкіри!

Можливо, вас також зацікавить
Фотоепіляція – це процес видалення небажаного волосся на тілі та обличчі за допомогою спеціального обладнання, яке діє, ...
Сучасна апаратна косметологія пропонує ряд ефективних процедур, які дозволяють позбутися від небажаних волосся на тілі т...