Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Чи допоможе фотоомолодження вилікувати купероз?

Фотоомолодження здатне прибрати з обличчя та тіла пігментні плями, зморшки і навіть розширені пори. Але чи допоможе дана процедура впоратися з куперозом?

Відомо, що саме кров переносить кисень і поживні речовини до всіх органів і тканин людини. Мережа кровоносних судин пронизує все тіло, у тому числі - шкіру. Якщо судини не в порядку (розширені, мають тендітні, тоненькі стінки), вони проступають на шкірі у вигляді почервоніння, сіточок і зірочок. Така недосконалість шкіри носить назву «купероз».

Зовсім не займатися лікуванням куперозу — означає:

  • по-перше, ігнорувати порушення кровообігу в тканинах шкіри;
  • по-друге, примиритися з явним естетичним недоліком.

Тому більшість людей, котрі помітили у себе ознаки куперозу, хочуть від нього позбавитися.

Чи можна позбутися куперозу за допомогою фотоомолодження?

Фотоомолодження — процедура, найбільш актуальна при лікуванні куперозу, атравматична і безболісна.

Ефект від фотоомолодження при лікуванні куперозу полягає в тому, що під впливом потужного імпульсного потоку світлової енергії відбувається коагуляція травмованих капілярів. «Склеєні» судини стають малопомітними, а потім і повністю розсмоктуються.

Процедура фотоомолодження при лікуванні куперозу відбувається наступним чином.

  1. За результатами огляду проблемних зон на обличчі пацієнта лікар визначає параметри процедури і налаштовує прилад.
  2. З обличчя видаляють косметику і звичайне забруднення, а потім наносять спеціальний охолоджуючий гель.
  3. Очі пацієнта і лікаря захищають спеціальними захисними окулярами.
  4. Апарат вмикають і проводять обробку шкіри в зонах куперозу спалахами світла протягом 15-20 хвилин. Пацієнт не відчуває дискомфорту, так як відчуття його є нейтральними і навіть приємними.
  5. На шкіру наносять захисний крем.

Процедура фотоомолодження не залишає на обличчі слідів, що вимагають реабілітації — тільки невелике почервоніння, яке швидко проходить саме по собі. Відсутнє також обмеження на використання косметики, що не може не сподобатися жінкам.

При лікуванні куперозу фотоомолоджуванням поліпшення спостерігається після 1-2 сеансів. Кількість процедур на курс фотоомолодження призначається індивідуально, залежно від інтенсивності куперозу, і становить 4-7 сеанси. Інтервал між процедурами: 3-4 тижні.

Застосувавши фотоомолодження, купероз успішно виліковують, але часто результат перевершує очікування. Фотоомолодження — унікальна процедура, котра всебічно поліпшує стан шкіри.

Проходячи курси фотоомолодження регулярно, можна зміцнити судини і ніколи більше не зіткнутися з проблемою куперозу.


Можливо, вас також зацікавить
Вважається, що веснянки — це поцілунок сонця, а родимки — ознака щастя. Ну, а щодо появи пігментних плям жодної хорошої ...
Розширені судини, котрі з’являються на шкірі обличчя тонкою сіткою капілярів, мають назву купероз. Він може виглядати і ...