Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Скільки потрібно процедур лазерної епіляції для позбавлення від небажаного волосся?

Чи існує точна цифра, що визначає необхідну кількість сеансів лазерної епіляції? Відповідаємо на це запитання.

Позбутися від небажаного волосся на обличчі та тілі прагне багато людей різного віку. Для одних це питання естетики, для інших — професійна необхідність (як для гімнасток або спортсменів-плавців, наприклад).

Лазерна епіляція вирішує проблему видалення зайвого волосся швидко і надовго. З усіх видів епіляції лазерна процедура найбільш ефективна і навіть радикальна. Фізичний зміст процедури полягає в тому, що енергія лазера нагріває волосяний фолікул до температури, при якій він гине, і волосся більше не росте. У той же самий час процедура повністю лояльна до шкіри і організму в цілому.

Провідником енергії служить пігмент меланін, що визначає колір волосся - ось чому лазерна епіляція не підходить для сивого і світлого волосся, адже воно просто позбавлене меланіну.

У свою чергу, колір шкіри не є критичним чинником (завдяки можливості змінювати параметри променя), однак від нього залежить кількість процедур лазерної епіляції для досягнення бажаного результату.

Скільки буде потрібно сеансів лазерної епіляції?

У будь-якому випадку одним сеансом не обійтися.

Причина в тому, що волосинки існують кожна у своїй фазі: одні ростуть інтенсивно, інші тільки формуються, а треті завершують ріст.

Кожній фазі життя волосини відповідає певна ступінь сприйнятливості до тепла. Максимальна сприйнятливість характерна для активно зростаючих волосин.

Ось чому за один сеанс лазерної епіляції неможливо повністю зруйнувати всі волосяні фолікули, частина з них лише пошкоджується, а деякі взагалі залишаються неушкодженими.

Після кожної процедури ситуація з небажаними волосинками змінюється: вони робляться рідшими, тоншими і світлішими. І так — до повного зникнення.

Скільки потрібно процедур лазерної епіляції для досягнення повноцінного результату, залежить від типу шкіри і волосся, від зони проведення процедури, від загального стану організму — так що однозначної відповіді не існує.

Статистика говорить про те, що ці цифри варіюються в діапазоні від 2-х до 12-ти сеансів.

Наведемо орієнтовні відомості для різних зон:

  • верхня губа: 3-5 сеансів;
  • брови: 4-5 сеансів;
  • зона бікіні: 3-6 сеансів;
  • пахви: 2-4 сеанси;
  • ноги: 2-6 сеансів.

Найсприятливіше поєднання для лазерної епіляції: темне волосся плюс світла шкіра. Однак і в інших випадках вдається повністю позбутися небажаного волосся на тривалий термін (від 4-х до 6-ти років).


Можливо, вас також зацікавить
Фотоепіляція – це процес видалення небажаного волосся на тілі та обличчі за допомогою спеціального обладнання, яке діє, ...
Сучасна апаратна косметологія пропонує ряд ефективних процедур, які дозволяють позбутися від небажаних волосся на тілі т...