Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Що необхідно і чого не можна робити після фотоепіляції?

Фотоепіляція — досить ефективна процедура, покликана видалити всі непотрібні волосинки. Проте недотримання рекомендацій косметолога може призвести до прикрих наслідків.

Фотоепіляція — це техніка усунення зростання небажаного волосся за допомогою світлової енергії.

Метод базується на здатності пігменту-меланіну інтенсивно поглинати світло, нагріваючись при цьому до високої температури.

Якщо волосся нагрілося до 70 градусів С або сильніше, то волосяний фолікул повністю руйнується, і подальшого його зростання не відбувається. При більш низьких температурах має місце часткова деструкція волосяного фолікула, так що волосся, котре відросло після такої процедури, виглядає тонким і світлим.

Для фотоепіляції використовується спеціальний апарат — імпульсне джерело світла, налаштоване на довжину хвилі, оптимальну для сприйняття меланіном.

В результаті першої ж процедури фотоепіляції помітна атрофія існуючого волосся і змінений вигляд заново відростаючого (ці волосинки стають тоншими і світлішими).

Для максимального і тривалого ефекту необхідно пройти від 4-х до 7-ми процедур — залежно від початкового стану волосся.

Що косметологи рекомендують після фотоепіляції?

В цілому, фотоепіляція благотворна для шкіри. Імпульсний світловий потік стимулює ріст молодих волокон колагену, завдяки чому шкіра розгладжується, зволожується і набуває здорового кольору.

Однак безпосередньо після процедури косметологи пропонують використовувати спеціальні засоби догляду. Охолоджуючі гелі і лосьйони заспокоять подразнення шкіри після фотоепіляції і допоможуть запобігти таких неприємних моментів, як лущення та свербіж.

Для подальшого догляду за шкірою, на якій проведена фотоепіляція, рекомендується нейтральна гіпоалергенна косметика.

Що не можна робити після фотоепіляції?

Щоб не нашкодити собі і зберегти виключно позитивний ефект від фотоепіляції, необхідно дотримуватися деяких обмежень (не менше 2-3 тижнів).

Після фотоепіляції не можна робити наступного:

  • Засмагати — як в солярії, так і під променями природного сонця. Перед виходом на вулицю слід наносити на шкіру захисні засоби з високим рівнем SPF.
  • Інтенсивно користуватися косметикою, здатною викликати алергію. Спиртовмісні засоби необхідно повністю виключити.
  • Допускати тривалий контакт з водою у лазні, сауні, басейні — вам дозволяється тільки прохолодний душ.
  • Травмувати шкіру скрабами, терти мочалкою. Якщо фотоепіляція зроблена в зоні бікіні, то необхідно носити м'яку білизну з натуральних тканин, бажано безшовну.
  • Самостійно вживати заходів, якщо на шкірі виникла гнійничкова реакція. В цьому випадку слід звернутися до лікаря.
Можливо, вас також зацікавить
Фотоепіляція – це процес видалення небажаного волосся на тілі та обличчі за допомогою спеціального обладнання, яке діє, ...
Сучасна апаратна косметологія пропонує ряд ефективних процедур, які дозволяють позбутися від небажаних волосся на тілі т...