Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Види епіляції

Існують різні види епіляції: воскова, ензимна, шугарінг, лазерна, елос-епіляція і, нарешті, та, яка виконується звичайним епілятором. Яка краще?

Сучасна косметологія пропонує різні види епіляції. Частина з них веде свою історію з давніх часів, інша - з розробки сучасної інженерії. Одні види епіляції назавжди позбавляють від волосся, інші дають короткочасний ефект.

1. Епілятор

Найдоступніший і недорогий спосіб позбавлення від зайвого волосся - епілятор. Результат помітний відразу, як і легке подразнення. Найбільш часто зустрічається побічний ефект - врослого волосся. Гладкість шкіри зберігається до двох тижнів.

2. Епіляція воском

Даний метод поділяється на домашню і салонну процедуру. Під керівництвом косметолога в клініці видалення волосся воском проходить більш якісно і безболісно.

Результат зберігається до двох тижнів, поки не сформуються нові волосяні цибулини. Серед побічних ефектів - легке почервоніння, набряклість.

3. Шугарінг

Це один з різновидів епіляції, веде свою історію протягом кількох століть, неправомірно забутий і відроджений знову. Шугарінг дозволяє позбутися не тільки небажаного волосся, але і призвести мікропілінг шкіри, оскільки «цукрові смужки» видаляють омертвілі клітини епідермісу.

Стійкість ефекту залежить від особливостей шкіри і часу формування нових цибулин волосся - в середньому 2-3 тижні.

Побічний ефект - алергічна реакція на склад пасти.

4. Энзимна епіляція

Цей вид епіляції рекомендований для людей з чутливою шкірою. Вплив хімічної речовини (ензиму) сприятливо діє на структуру епідермісу, знищуючи коріння волосся. До переваг метода варто віднести можливість обробки великої ділянки за один сеанс, абсолютну безболісність і відсутність трудомісткої подготовки.

Курс ензимної епіляції складається з 4 - 8 процедур, а ефект триває до 4 місяців.

Можливі ускладнення - алергічні реакції, почервоніння, а недотримання техніки проведення може призвести до опіків шкіри.

5. Лазерна епіляція

Лазерна епіляція - ефективна можливість усунення небажаного волосся на тривалий період часу. Цим способом можна домогтися гладкої шкіри на 1 - 1,5 місяця, або після проходження повного курсу, який складається з 4 - 5 процедур, на 5 - 6 років!

Оскільки робота лазера - це руйнування волосяних цибулин, то побічних ефектів у даної процедури досить багато:

  • опіки;
  • почервоніння;
  • набряклість;
  • алергічні висипання та інше.

Щоб уникнути всіх проблем слід не тільки вибрати кращого косметолога для проведення процедури, а й підготуватися до неї заздалегідь. Відвідати лікаря, перевіритися на наявність в організмі вірусних інфекцій, припинити прийом лікарських засобів, не засмагати протягом двох тижнів перед епіляцією.

Середня вартість лазерної епіляції верхньої губи – 160 грн, ніг – 1300 грн, зони бікіні – 700 грн.

6. Elos епіляція

«Елос-епіляція» - це вдале поєднання таких технології, як фотоепіляція і електроепіляція. Цим методом можна позбутися тонкого, світлого і темного, товстого волосся.

Процедура Elos-епіляція дозволяє позбавитися врослого волосся, усунути «ефект синьої шкіри», коли волосяній фолікул просвічується крізь шар епідермісу. На сьогоднішній момент «Елос-епіляція» - один з найефективніших і безболісних методів усунення небажаного волосся назавжди.

Можливі ускладнення - збільшення чутливості, та почервонінняня, набряклість.

Середня вартість у Києві - 160 гривень.

Кращий вид епіляції

Не можна зі стовідсотковою гарантією сказати яка епіляція найефективніша. Все залежить від особливостей шкіри, віку, больового порогу і бажаного результату. Хочете позбутися від волосся назавжди - вибирайте лазерну епіляцію. Необхідно добре виглядати в певний день - зверніть увагу на шугарінг і воскову методику. Немає часу на похід в салон краси - скористайтеся особистим епілятором.

Можливо, вас також зацікавить
Фотоепіляція – це процес видалення небажаного волосся на тілі та обличчі за допомогою спеціального обладнання, яке діє, ...
Сучасна апаратна косметологія пропонує ряд ефективних процедур, які дозволяють позбутися від небажаних волосся на тілі т...