Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Вакуумний масаж від целюліту: наскільки ефективна ця процедура?

Чи справді вакуумний масаж здатний усунути целюліт і зробити ноги ідеальними? Розповідаємо все про особливості процедури!

Целюлітом називають структурування підшкірного жиру в грудочки з щільними перегородками, яке на шкірі проявляється у вигляді нерівностей, горбків і западин.

Целюліт офіційно не визнаний як захворювання, хоча важко вважати такий стан здоровим - адже змінена будова підшкірної жирової тканини перешкоджає нормальному кровообігу і відведенню лімфи. До того ж, ознаки целюліту на стегнах, сідницях, животі або руках зовсім не прикрашають шкіру.

Хоча усього лишень кілька десятиліть тому целюліт не вважався чимось особливим, сучасних жінок часто доволі серйозно турбує даний недолік, тож вони намагаються активно з ним боротися.

Існує безліч антицелюлітних програм, що включають масаж, обгортання, мезотерапію та інші процедури.

Поговоримо про вакуумний масаж проти целюліту.

Як вакуумний масаж впливає на целюліт?

Вакуумний масаж — апаратна процедура, що застосовується для корекції фігури і поліпшення стану шкіри.

Чи допоможе вакуумний масаж від целюліту? Наша відповідь: «Так!» Але який механізм впливу?

  1. Для виконання вакуумного масажу застосовують спеціальну круглу насадку, всередині якої створюється вакуум.
  2. Протягом приблизно 20-ти хвилин масажист переміщує насадку по поверхні тіла, послідовно захоплюючи всі потрібні ділянки. Для кращого зчеплення насадки з поверхнею шкіри служить спеціальний гель.
  3. Терапевтичний ефект вакуумного масажу досягається при втягуванні шкіри та підшкірних тканин у розряджену порожнину насадки. Вплив масажеру розм'якшує підшкірний жир, відновлює його структуру, підсилює кровообіг і лимфовідтік, усуває застій у клітинах. Шкіра набуває хорошого тонусу, здорового кольору, розгладжується, а ознаки целюліту стають набагато менше помітними.

Слід мати на увазі, що перші сеанси вакуумного масажу від целюліту можуть бути болісними - це норма. Надалі тіло звикає і процедури проходять комфортно для пацієнта.

Легке почервоніння шкіри і невелика набряклість після процедури швидко проходять без будь-яких додаткових заходів.

Не завжди вдається остаточно позбутися «апельсинової шкірки», але можна зробити її практично непомітною, якщо пройти курс вакуумного масажу з 10-12 сеансів, а потім підтримувати результат, повторюючи курс один або два рази на рік.

Можливо, вас також зацікавить
Хоча «апельсинова шкірка» не так кидається в очі, як вугрі на обличчі чи яскраво-багрові стриї, для більшості жінок целю...