Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Біоревіталізація обличчя: який препарат кращий?

Який препарат для біоревіталізації найкраще підійде вашій шкірі? Чи існують відмінності між препаратами для даної процедури?

Біоревіталізація, ін'єкційна процедура для омолодження та оздоровлення шкіри обличчя, проводиться за допомогою медичних засобів на основі гіалуронової кислоти.

Внутрішньошкірне й підшкірне введення ін'єкцій сприяє регенерації тканин, підвищує їх еластичність, заповнює зморшки, нормалізує водний баланс, покращує колір обличчя.

Які бувають препарати?

Медичних препаратів для біоревіталізації на основі гіалуронової кислоти досить багато. Розглянемо найбільш популярні з них:

  • Гіалуаль.
  • Аквашайн.
  • ІАЛ систем.
  • Aurelli.
  • Soft.

Гіалуаль (Hyalual) діє на тканинному і клітинному рівні, уповільнює ознаки старіння шкіри завдяки прискоренню метаболізму і збагаченню клітин киснем.

Аквашайн (Aquashine) застосовується при підвищеній віковій та сонячній пігментації шкіри, активізує природний захист.

ІАЛ систем (ial system) якісно усуває дрібні зморшки і відновлює водний баланс шкіри. Основа препарату - синтезована нестабілізована гіалуронова кислота, яка швидко вбудовується в тканини.

До складу Aurelli входить високо очищена гіалуронова кислота, завдяки цьому препарат рекомендований при підвищеній чутливості шкіри та алергічних реакціях на косметологічні компоненти.

Soft - німецький препарат на основі нативної гіалуронової кислоти з підвищеною вагою молекул. Застосовується для отримання швидкого ефекту, кінцевий результат зберігається досить довго.

І все ж, який препарат краще використати для ефективної біоревіталізації?

На це питання може відповісти тільки фахівець, перед тим ретельно вивчивши індивідуальну будову і стан вашої шкіри, особливості організму, можливі протипоказання.

Можливо, вас також зацікавить
Озонотерапія — це настільки проста процедура, що її дозволяється проводити дітям. А між тим, спектр дії медичного озону ...
Помолодіти за годину чи дві? А чому б і ні? Для цього головне – ефективно зволожити і підтягнути шкіру – саме на це напр...