Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Озонотерапія

Озонотерапія — це настільки проста процедура, що її дозволяється проводити дітям. А між тим, спектр дії медичного озону велетенський, починаючи з вирішення косметологічних проблем і закінчуючи лікуванням хвороб.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 10-40 хвилин
Рекомендована кількість процедур: 7-15
Період відновлення: відсутній
Обладнання: ОЗОН УМ-80 

Так як навколишнє середовище з дня на день кращим не стає, проблеми пацієнтів ростуть, як лавина. Збільшується рівень алергізації, понижується чутливість до антибіотиків, а ліки винаходять дієві, однак в величезною кількістю побічних ефектів. Тому недивно, що і лікарі, і косметологи з таким ентузіазмом сприйняли ідею лікування організму за допомогою кисню.

Озонотерапія — це високоефективний метод лікування. Цей дивовижний засіб убиває практично всі бактерії, віруси та грибки, а також знімає запалення, загоює рани та підвищує імунітет. Системне введення озону нормалізує обмін речовин та гормональний фон, знімає інтоксикацію організму, розширює судини та покращує мікроциркуляцію крові, позитивно впливає на її згортання. Одним словом, це — «чарівна паличка» не лише в медицині, а й у косметології.

Процедура озонотерапії

Внутрішньовенне введення, а також інші методи озонотерапії

В косметології застосовують кілька видів процедур озонотерапії. Всі ці процедури можна застосовувати як самостійно, так і в комплексному поєднанні.

 1. Місцеві підшкірні ін’єкції. Їх використовують при лікуванні акне, а також для повернення шкірі еластичності.
 2. Внутрішньовенне введення препарату за допомогою крапельниці. Воно дає хороший результат при боротьбі з інфекціями – озон добре підвищує імунітет.
 3. Масаж — дієва процедура для оздоровлення шкіри.
 4. Аутогемотерапія (кров пацієнта насичується озоном і повертається в тіло). Цей спосіб допомагає загоювати рани, укріплює імунітет, блокує запальні процеси.
 5. Клізми. Така процедура «стирає» зі шкіри висипання, викликані дисбактеріозом та іншими проблемами кишківника.

Показання

Процедури озонотерапії роблять пацієнтам, які хочуть позбутися целюліту, вугрів та інших дерматологічних захворювань, розтяжок, зморшок, подвійного підборіддя, судинних зірочок, а також ознак вікових змін на шкірі.

Для обличчя

Де роблять озонові ін’єкції проти зморшок? Киснево-озонну суміш вводять локально, у місця появи зморшок, а також у ділянки шкіри, що втратили свою еластичність. Внаслідок цього покращується підшкірний кровообіг, так що дерма розгладжується, зникають набряки та зморшки.

Чи допомагають методи озонотерапії від прищів?

Звичайно! Лікування вугрів, у тому числі і гнійних, за допомогою озону дуже ефективне завдяки його антибактеріальній та протизапальній дії. Поряд з цією методикою програють всі відомі таблетки та мазі від акне. Крім того, що ефект такого лікування проявляється дуже швидко, очищення обличчя озонотерапією не дає алергічних реакцій. Крім прищів, ці процедури «стирають» зі шкіри прояви екземи, дерматиту, псоріазу та нейродерміту.

Вирішення проблем тіла

Як вже говорилося вище, введення озону в проблемні ділянки тіла допомагає позбутися розтяжок, невеликих рубців, в’ялості шкіри. Крім того, все більшої популярності набуває лікування методами озонотерапії целюліту. Цей метод стимулює мікроциркуляцію крові, від чого шкіра має більш здоровий вигляд. А головне – під його дією клітини починають відтворюватися, омолоджуватися, а шкіра – розгладжуватися.

Озонотерапія для схуднення

Крім усіх вищезазначених характеристик, методи озонотерапії мають ще кілька властивостей. Це здатність озону знищувати жирові клітини та викликати окислення жирів. Завдяки цьому введення озоно-кисневої суміші допомагає позбутися локальних жирових відкладень без застосування ліків. Під дією озонотерапії жирові клітини переходять в емульсований стан, після чого легко виводяться з організму за допомогою лімфатичної системи.

Результат таких процедур стає помітним через 4-5 сеансів. А щоб позбутися великої кількості надлишкової ваги, потрібно пройти курс з 10-15 сеансів озонотерапії.

Відгуки про озонотерапію

Любов, 37 років

Лікувала озонотерапією фурункульоз. Вилікувала. Потім вирішила так само прибрати пігментацію. Прибрала. Ризикнула підтягти зморшки. Ризикнула і підтягла.

Карина, 41 рік

Прочитала в інтернеті, що за допомогою озонотерапії можна боротися із зайвою вагою і целюлітом на стегнах. Перевірила на собі - дійсно хороший метод. результат класний.

Протипоказання

 1. Погане згортання крові.
 2. Гстра алкогольна інтоксикація.
 3. Епілепсія.
 4. Серцево-судинні захворювання.
 5. Дисфункція щитовидної залози.
 6. Гострий панкреатит.
 7. Негативна реакція організму на озон (тобто алергія).

Ціни сеансів

У Києві вартість процедур озонотерапії залежить від місця та типу введення озоно-кисневої суміші. В цілому, середня ціна однієї процедури коливається між 100 і 250 гривнями. А у скільки обійдеться конкретному пацієнту повна терапія, може сказати тільки лікар-косметолог, адже саме він призначає кількість та види процедур. До речі, його консультація теж може бути платною, так що краще зарані приготувати 100-200 гривень також і на це.

Фото «до» і «після»

Озонотерапія

 Озонотерапія обличчя
Можливо, вас також зацікавить
Однією з ознак краси більшість із нас вважає здорову, чисту шкіру. При появі будь-яких недоліків на обличчі жінки тут же...
Статті на тему
Вибираєте між біоревіталізацією та мезотерапією? Ми допоможемо вам визначитися, розповівши, для чого призначена кожна пр...
Багато хто знає про цілющі властивості озону, застосовуваного в косметології. Деякі навіть чули про те, що озонотерапія ...