Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія - ефективна методика розгладження зморшок та підтяжки обличчя на строк до півроку. Процедура полягає у введенні в мімічні м'язи мікродоз препарату, які тимчасово їх паралізують.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 15-30 хвилин
Рекомендована кількість процедур: 1-2 раза в год
Період відновлення: от 1 до 3 дней
Обладнання: препарат Botox 

Зморшки - одне з найпомітніших проявів старіння, і не дивно, що косметологи безперервно шукають дієві способи вирішення цієї проблеми. Однією з ефективних методик розгладження зморшок є ботулінотерапія, ін'єкції препаратів, що містять ботулотоксин, які розслаблюють мімічні м'язи і таким чином усувають причину появи зморшок.

Процедура введення ботулотоксину проста: через найтоншу голку (через що ін'єкція практично безболісна) в мімічні м'язи вводяться вивірені мікродози препарату, через що досягається ефект тимчасового паралічу м'язів і мімічні зморшки розгладжуються. Сучасні препарати для ботулінотерапіі набагато досконаліши своїх попередників: вони не перетворюють обличчя в маску, зберігають живу міміку; всі речовини, що застосовують у косметологічних салонах і містять ботулотоксин, сертифіковані, і при дотриманні доз і методики введення - абсолютно безпечні.

Ботулінотерапія дозволяє вирішити наступні проблеми:

  • усунення мімічних зморшок ("гусячих лапок" у куточках очей, кісетних зморшок навколо рота, зморшок на шиї, переніссі та лобі);
  • забезпечення ефекту ліфтингу (підтяжки) при обробці овалу обличчя, підйом опущених куточків рота;
  • лікування гіпергідрозу (підвищеної пітливості) - після обробки ботулотоксином м'язи звужують розширені вивідні протоки потових залоз.

Один сеанс ботулінотерапіі триває близько 15-30 хвилин, при цьому ефект омолодження з'являється на 2-3 день, стає максимальним через 2 тижні і тримається до півроку, після чого процедуру необхідно повторити. При цьому організм у хорошому розумінні поступово "звикає" до препарату: з кожною наступною процедурою потрібна менша доза, а ефект тримається довше.

Через 2-3 роки постійного застосування препаратів з ботулотоксином зникає звичка морщити обличчя, що стає відмінною профілактикою появи нових мімічних зморшок.

Ботулінотерапію не можна проводити вагітним і жінкам-годувальницям, які страждають онкологічними захворюваннями, під час гострої стадії будь-яких інфекцій, людям з порушеннями згортності крові, важкими хронічними захворюваннями, а також за наявності запалень у зоні введення препарату.

На нашому сайті можна порівняти послуги ботулінотерапіі обличчя, шиї, області пахвових западин у Києві і почитати відгуки пацієнтів косметологічних салонів про цю послугу.

Фото «до» та «після»