Згорнути
Помилка. Заповнені не всі обов’язкові поля
Йде відправлення
Ваша заявка успішно відправлена

Ботокс

Хто не хоче відчути себе голлівудською зіркою? Завжди молода і красива, завжди сяюча… Важко дивитися на свої зморшки, коли душа все ще вважає себе юною. Втім, Ботокс може стерти з обличчя ці неприємні ознаки старіння, так що від вас до голлівудської зірки — всього один крок.
Ми працюємо за цінами 2013 року. Переконайтеся самі
Тривалість процедури: 30 хвилин
Рекомендована кількість процедур: 1
Період відновлення: відсутній
Обладнання: препарат Ботокс (США)
Ціна: 80 грн/1 од.

Ці ін’єкції широко застосовуються для корекції мімічних зморшок та усунення вікового опускання тканин обличчя. Причому цей засіб рекомендують не лише «жінкам за…», а й доволі молодим дівчатам. Адже зморшки можуть бути не тільки ознакою значної кількості прожитих років, а й набутими в юному віці (скажімо, мімічними). Косметика вже не може з ними впоратися, а робити серйозну підтяжку ще надто рано. Виручать «уколи краси» з Ботоксом, як нерадикальний і швидкодіючий метод повернення ідеального обличчя.

Уколи ботоксу

Показання

Уколи можна зробити в таких випадках:

 • для розгладжування вікових та мімічних зморшок на лобі, а також між бровами;
 • для видалення «гусячих лапок», які видимо старять очі;
 • щоб позбутися зморшок біля носа;
 • при лікуванні надмірної пітливості (або гіпергідрозу).

А от для збільшення форми губ ін’єкції Ботоксу не застосовуються. Хоча в пресі чи на телебаченні часто можна почути фразу «жінка з накачаними Ботоксом губами», це — не що інше, як популярний міф, який не має жодного відношення до реальної косметологічної процедури. Цей засіб прийнято колоти в м’язи, за його допомогою блокують потові залози — а от в губи ін’єкції Ботоксу не роблять. Для цієї зони обличчя застосовуються препарати для контурної пластики (гелі на основі гіалуронової кислоти).

Ботокс чи Диспорт?

Часто в послугах косметологічних клінік України поряд зі словом «Ботокс» можна помітити також слово «Диспорт». Перша думка – це різні препарати на основі однієї і тієї ж діючої речовини. Насправді це не зовсім так.

Ботоксом прийнято називати препарат очищеного та ослабленого нейротоксину ботулізму типу А. До речі, він відноситься до отрут, так що колоти його має не «людина з вулиці», а висококваліфікований лікар. Застосування Ботоксу дуже широке, починаючи з косметології і закінчуючи медициною. А Диспорт – це той же препарат, тільки від іншого виробника (французького, в той час як за появу у наших косметологічних клініках Ботоксу нам слід завдячувати американським виробникам). Єдина відмінність між цими препаратами – концентрація токсину ботулізму (у Диспорті вона менша, так що для вирішення однієї і тієї ж задачі цього препарату потрібно більше, ніж Ботоксу).

Як діють ін’єкції

Препарат вводиться в мімічний м’яз, де він тимчасово блокує його сприйняття нервових імпульсів (тривалість процедури – від 30 до 40 хвилин). Завдяки цьому м’яз розслаблюється, а зморшки, які він сформував – розгладжуються. Такий ефект надходить на 5-7 добу після уколу, тримається він від 4 до 6 місяців, після чого заблоковані нервово-м’язові зв’язки відновлюються.

Відгуки про ботокс

Аліна 28 років

Мені 28, але вже є виражені мімічні зморшки. Навколо очей вони особливо помітні. Ніякі крему не допомагали, і я вирішила спробувати ботокс. Сама процедура введення препарату була хворобливою, але результат того вартий. Я ніби помолодшала років на п'ять.

Аня, 34 роки

Минуло вже майже три місяці з того моменту, як мені зробили ін'єкції ботокса. Спочатку було трохи незвично, оскільки обличчя здавалося застиглим. Але через пару тижнів і я освоїлася, і дія препарату трохи послабшала. Не можу натішитися на результат - обличчя розгладилося, посвіжішало. Обов'язково буду і далі робити ці диво-уколи!

Протипоказання:

 1. Діагноз «м'язова слабкість» (гравітаційний птоз тканин обличчя, грижі в зоні повік).
 2. Запальний процес у місці прогнозованого введення препарату (в тому числі вугрі).
 3. Хірургічна операція на обличчі, навіть пластична (після неї мусить минути мінімум 3 місяці).
 4. Iнфекційне захворювання, підвищена температура тіла.
 5. Алергія на ботулотоксин (а також інші компоненти препарату, наприклад, альбумін, тобто білок).
 6. Вагітність на період лактації.
 7. Короткозорість, тобто міопія (препарати, введені в зони біля очей, можуть ще сильніше ослабити зір).
 8. Прийом антибіотиків.
 9. Деякі захворювання (наприклад, міастенічний синдром).

Ціна процедури

Вартість процедури залежить від потрібної в вашому випадку кількості препарату, а вона в свою чергу – від зони обличчя. До речі, ціна ін’єкції Диспорту у Києві несуттєво відрізняється від того, скільки коштує аналогічна доза Ботоксу.

Отже, позбавлення від зморшок на крилах носа обійдеться в суму від 850 гривень, за прощання з «гусячими лапками» слід заплатити мінімум 1,5 тисячі, вартість позбавлення від міжбрівної зморшки починається з суми в 1600-1700, а от за досконале чоло без зморшок потрібно заплатити близько 1800 гривень.

Фото «до» і «після»

Ботокс

Ін'єкції ботоксу
Можливо, вас також зацікавить
В середньовіччі обличчя дам нагадували маски — вони боялися зайвий раз посміхнутися, щоб не виникли зморшки або носогубн...
Як часто ми прокидаємося стомленими та розбитими — але випиваємо улюблений ранковий напій (каву, апельсиновий сік, зелен...
Статті на тему

Що слід знати про косметичний масаж після ін'єкцій ботокса? Типи масажу, рекомендації та протипоказання.

...

Очікування і реальність: наскільки ефективні ін'єкції ботокса для збільшення губ? ...